Wykonała taniec Wednesday pod wodą. Nagranie występu zajęło jej 4 godziny. "Wygrałaś ten trend!"

Rekordy popularności bije w sieci taniec, który tytułowa bohaterka serialu "Wednesday" wykonuje w jednym z odcinków. W sieci można znaleźć liczne nagrania fanów odwzorowujących choreografię. Układ postanowiła wykonać światowej klasy pływaczka. Jej podwodny występ podbija internet.

Serial "Wednesday" od kilku miesięcy bije rekordy popularności. Viralem stał się taniec, który prezentuje tytułowa bohaterka produkcji Netfliksa w jednym z odcinków. Wykonania choreografii podjęło się zarówno wiele internautów, jak i gwiazd. Swoją wersję układu zaprezentowała fanom m.in. czterokrotna mistrzyni świata w pływaniu synchronicznym, Kristina Makushenko.

Kristina Makushenko robiła karierę sportową. Pływaczka ma wielu fanów na Instagramie

Kristina Makushenko to 27-letnia pływaczka synchroniczna i artystyczna pochodząca z Rosji. Młoda kobieta czterokrotnie zdobyła mistrzostwa świata oraz dwukrotnie została okrzyknięta mistrzynią Europy. Obecnie Makushenko zakończyła karierę sportową i jest popularną w mediach społecznościowych influencerką. Artystka nie zaprzestała jednak uprawiać swojej największej pasji, jaką jest pływanie, czym chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

 

Mistrzyni świata wykonała choreografię Wednesday pod wodą. Nagranie stało się hitem

Pod namową fanów, Makushenko postanowiła wykonać choreografię z "Wednesday" pod wodą. Nagranie jej występu robi furorę w sieci.

Trochę mi to zajęło. Pytaliście o odtworzenie tańca Jenny Ortegi z czwartego odcinka Wednesday, no więc jest! Nagranie tego zajęło mi cztery godziny. Miałam ogromne problemy z poruszaniem się w wodzie, bo sukienka się w niej unosiła, a dodatkowo mój basen jest nieczynny do stycznia, więc musiałam przystosować inny obiekt

— napisała pływaczka pod filmikiem opublikowanym na jej oficjalnym profilu na Instagramie.

 

Obserwatorzy Makushenko nie kryli zachwytu. Pod postem pojawiły się liczne komentarze ze słowami podziwu i uznania dla jej umiejętności.

Kristina to po prostu niesamowity film i oczywiście jesteś mega utalentowana
Zawsze jestem pod wrażeniem tego, co tworzysz pod wodą!
Zdumiewające!
Wygrałaś ten trend. Brawo!

— pisali fani. 

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: