Brad Pitt porzucił żonę dla koleżanki z planu. Po burzliwym rozwodzie mówił, że to było "12 lat piekła"

Brad Pitt to jeden z największych amantów w Hollywood, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że jego życie miłosne wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Aktor ma bowiem burzliwą przeszłość, a małżeństwo z Angeliną Jolie, dla której porzucił poprzednią żonę, także jest już tylko wspomnieniem.

Brad Pitt i Angelina Jolie przez ponad dekadę byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Przez lata oburzenie budził fakt, iż ich relacja rozpoczęła się, gdy aktor wciąż był mężem Jennifer Aniston. Fani nie kryli zdziwienia, ale jak się okazuje, aktor przeżył później "12 lat piekła". 

Brad Pitt ma burzliwą przeszłość. Porzucił żonę dla koleżanki z planu

Zanim Brad Pitt poślubił Jennifer Aniston, był w kilku medialnych związkach. Jego pierwszą wybranką była wokalistka Sinitta, z którą spotykał się w połowie lat 80. Później był związany z kilkoma koleżankami po fachu, które poznał na planach filmowych. Spotykał się m.in.: z Robin Givens, Christiną Applegate, Jill Schoelen, Juliette Lewis, Genną Davis, Thandie Newton czy Gwyneth Paltrow.

Związek z Jennifer Aniston rozpoczął się pod koniec lat 90. podczas randki w ciemno, na którą Pitta  umówił jego agent. Para szybko znalazła wspólny język i zaczęli się spotykać, a w 2000 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Przez pięć lat byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w Hollywood, lecz romans aktora położył kres na ich dalszej relacji.

 
Zobacz wideo Poznali się przypadkiem przy jedzeniu i zostali przyjaciółmi. Lata później zagrali razem w hicie Netfliksa [Popkultura Extra]

Płomienny romans, ślub, a potem burzliwy rozwód. Małżeństwo z Jolie jest już przeszłością

Romans Brada Pitta z Angeliną Jolie był jednym z najgłośniejszych tematów w mediach. Ich uczucie zrodziło się na planie kultowego filmu "Pan i Pani Smith" w 2004 roku. Choć przez długi czas obydwoje zaprzeczali doniesieniom na temat łączącej ich relacji, to niedługo po rozwodzie aktora, ogłosili związek. Ich życie prywatne szybko stało się łakomym kąskiem dla mediów, a fotoreporterzy towarzyszyli im niemal na każdym kroku. Para doczekała się trójki pociech, a kolejną trójkę postanowili adoptować.

 

Przez wiele lat byli w nieformalnym związku, lecz w 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Niedługo po zawarciu małżeństwa w ich życiu pojawił się pierwszy kryzys. Dwa lata później Jolie złożyła pozew o rozwód i para zaczęła opowiadać w mediach o problemach, z którymi borykali się przez lata. Pitt wyznał nawet, że związek z aktorką to było "12 lat piekła". Przyznał, że po rozstaniu zaczął nagminnie sięgać po alkohol, przez co popadł w uzależnienie.

Po rozwodzie, który rozstrzygnięto w 2019 roku, Brad Pitt nie stworzył żadnej stałej relacji. Przez pewien czas media łączyły go z niemiecką modelką Nicole Poturalski, a w 2022 roku miał się spotykać Emily Ratajkowski, lecz i ta znajomość nie przerodziła się w nic poważnego. Jakiś czas temu portale plotarskie donosiły, że gwiazdor rzekomo spotka się z Ines de Ramon, bizneswoman i trenerką fitnessu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: