Córka Kim Kardashian i Kanye Westa zagra w filmie. 9-latka otrzymała rolę w popularnej serii

Najstarsza pociecha Kim Kardashian i Kanye Westa dostała rolę w animacji dla dzieci. 9-letnia North udzieli głosu jednemu z bohaterów z serii "Psi Patrol". W produkcji wystąpi u boku sławnej mamy i młodszego brata.

Trwają prace nad kontynuacją popularnej animacji dla najmłodszych "Psi Patrol: Film", który na kinowych ekranach ma zadebiutować pod koniec 2023 roku. W filmowej wersji bajki głosu bohaterom użyczą największe gwiazdy show-biznesu oraz ich pociechy. Wśród nich ponownie usłyszymy Kim Kardashian, która tym razem weźmie udział w produkcji z dwójką swoich dzieci.

Zobacz wideo "Psi Patrol. Film" - pierwszy film, który od marca 2020 zobaczyło w kinach ponad milion Polaków [ZWIASTUN]

Filmowa adaptacja "Psiego Patrolu". W obsadzie produkcji pojawi się Kim Kardashian

"Psi Patrol" to kanadyjski serial animowany, który na antenie Nickelodeon zadebiutował w 2013 roku. Produkcja o czworonożnych bohaterach szybko zyskała popularność i sympatię najmłodszych widzów. Niedawno rozpoczęto pracę nad kinową adaptacją kultowej serii. Bohaterów "Paw Patrol: The Mighty Movie" będą dubbingować największe gwiazdy, w tym m.in. Kim Kardashian, która w 2021 roku użyczyła głosu psiej bohaterce, Dolores. Celebrytka ponownie wystąpi w produkcji, lecz tym razem u boku swoich dwóch pociech.

 

Dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa zagrają w filmie. North otrzymała pierwszoplanową rolę

Okazuje się, że w filmie "Paw Patrol: The Mighty Movie" w reżyserii Cala Brunkera, obok Kim Kardashian wystąpi dwójka jej dzieci, które są owocem jej małżeństwa z raperem, Kanye Westem. 9-letnia córka gwiazdy, North, otrzymała jedną z pierwszoplanowych ról. Dziewczynka użyczy głosu jednemu z trzech nowych szczeniąt, które pojawią się w drużynie. Z kolei jej o dwa lata młodszy brat, Saint, otrzymał epizodyczną rolę i także zaliczy swój filmowy debiut.

Amerykańska premiera "Paw Patrol: The Mighty Movie" planowana jest na październik 2023 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się w repertuarze polskich kin.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: