"Pokusa" by nie powstała, gdyby nie Edyta Folwarska. Premierę świętowała na bogato

"Pokusa" to mocno erotyczny film, w którym Maria Sadowska chce powiedzieć widzowi jednak coś więcej niż tylko pokazać sceny seksu. Scenariusz powstał na podstawie książki Edyty Folwarskiej, która na uroczystej premierze miała na sobie biżuterię za milion złotych.

Edyta Folwarska uczciła swój sukces, jakim niewątpliwie dla każdego autora jest ekranizacja książki, na bogato. "Super Express" wyliczył, że prezenterka telewizyjna i autorka książek erotycznych Edyta Folwarska miała na sobie biżuterię za milion złotych podczas premiery "Pokusy" w warszawskich Złotych Tarasach. Dlatego obok niej ciągle kręcił się ochroniarz. Brylantowa kolia ma być warta ponad 90 tysięcy złotych, bransoletki 185 tysięcy złotych, a sam zegarek około 430 tysięcy złotych. Kolczyki i pierścionki to dodatkowo ponad 400 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo Nie tylko "Pokusa". Co nowego w popkulturze?

Na premierze nie zabrakło oczywiście grających główne role Heleny Englert, Piotra Stramowskiego i Andrei Prettiego. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć w galerii. 

Helena Englert w filmie 'Pokusa'"Pokusa". Także w prawdziwym życiu Helenie Englert groził gwałt

"Pokusa" - o czym opowiada nowy film Marii Sadowskiej?

- Jestem przekonany, że film spodoba się widzom. To produkcja skierowana do osób młodych, ale "ożywi" i osoby starsze - powiedział ze śmiechem Marek Włodarczyk, który wciela się w rolę ojca głównej bohaterki filmu "Pokusa". Nowy film Marii Sadowskiej wchodzi do kin 27 stycznia.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Maciej Stuhr i Wojciech Klata w filmie 'Chłopaki nie płaczą'Był gwiazdą "Chłopaki nie płaczą". Porzucił aktorstwo, by pracować w TVP

"Pokusa" opowiada historię atrakcyjnej i ambitnej Inez (w tej roli Helena Englert), która od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak, jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej kobiety. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki.

Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje, będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, który wstrząśnie całym krajem.

Więcej o: