Są małżeństwem od ponad 25 lat i żyją w otwartym związku. Will Smith pobłogosławił romans żony

Choć Will Smith i Jada Pinkett Smith są małżeństwem od ponad 25 lat, to ich związek jest daleki od tradycyjnego. Uchodzą za jedną z najgłośniejszych par w Hollywood, głównie za sprawą układu, na który zdecydowali się przed laty.

Will Smith i Jada Pinkett pobrali się w 1997 roku, a owocem ich związku jest dwójka dzieci, 25-letni Jaden oraz 22-letnia Willow. Choć małżeństwo uchodzi za udane, to podczas ponad 25-letniego stażu nie brakowało w nim kryzysów. Para znalazła jednak swój własny sposób na szczęście. Ich recepta na miłość dla wielu jest kontrowersyjna.

Zobacz wideo

Will Smith pobłogosławił romans żony. Para zdecydowała się na otwarty związek

Aktorska para nigdy nie ukrywała faktu, że żyje w otwartym związku. Wyznanie dla wielu było szokujące, lecz para usilnie tłumaczyła to prawem do wolności i wzajemnym zaufaniem. Dyskusję na temat ich podejścia do wierności otworzyła wypowiedź Augusta Alsina. W 2020 roku raper udzielił wywiadu dla "The Breakfast Club", w którym przyznał się do romansu z Jadą Pinkett. Wyznanie zapoczątkowało falę niepotrzebnych spekulacji, jak się okazało bowiem, na ich relację przyzwolił sam Will Smith. — Ja tak naprawdę usiadłem z Willem i odbyliśmy rozmowę. W związku z ich transformacją od małżeństwa do partnerstwa życiowego, o którym rozmawiali kilkukrotnie, i które nie przewidywało relacji romantycznej, on dał mi swoje błogosławieństwo — powiedział muzyk.

Zobacz wideo Jest nowy zwiastun "Bad Boys 3"! Martin Lawrence i Will Smith powracają

Aktorskie małżeństwo opowiedziało o swoim podejściu do wierności. Monogamia nie jest dla nich

Pinkett i Smith odnieśli się do tych słów w prowadzonym przez aktorkę talk-show "Red Tablet Talk". Wspólnie opowiedzieli o swojej drodze do wolności w małżeństwie, przyznając, że obecny układ jeszcze bardziej zacieśnia ich więzi. Rok później komik ponownie zabrał głos w sprawie.

 

Podczas wywiadu dla "GQ" Will Smith opowiedział o tym, jak wygląda jego relacja z żoną oraz przyznał, że w ich przypadku monogamia nie była dobrym wyborem. Aktor wyznał, że w ich związku jest przyzwolenie na pozamałżeńskie relacje o charakterze seksualnym. — Daliśmy sobie nawzajem zaufanie i wolność, wierząc, że każdy musi znaleźć swoją własną drogę. A małżeństwo dla nas nie może być więzieniem. I nie sugeruję nikomu naszej drogi, ale doświadczenia, że wolność, którą sobie dawaliśmy i bezwarunkowe wsparcie, są dla mnie najwyższą definicją miłości — stwierdził Will Smith.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: