Powstanie nowy film "Jak wytresować smoka". Tym razem nie będzie to animacja

Trwają prace nad nową produkcją osadzoną w uniwersum "Jak wytresować smoka". Twórcy postanowili zaskoczyć fanów popularnej serii i tym razem to nie będzie animacja.

"Jak wytresować smoka" to jedna z najlepszych trylogii animowanych stworzona przez studio DreamWorks Animation. Produkcja, będąca adaptacją popularnej książki autorstwa Cressidy Cowell, zrobiła furorę wśród widzów, stając się prawdziwym hitem. Animacja doczekała się kilku kontynuacji i wszystko wskazuje na to, że powstanie kolejna. Jednak takiej odsłony jeszcze nie było.

"Jak wytresować smoka" to hit XXI wieku. Animowana seria cieszy się ogromną popularnością

Pierwszy film animowany z serii "Jak wytresować smoka" w reżyserii Chrisa Sandersa i Deana DeBloisa trafił na kinowe ekrany w 2010 roku. Doskonała grafika i wciągająca fabuła sprawiły, że bajka szybko okazała się prawdziwym hitem DreamWorks Animation. Produkcja doczekała się dwóch kontynuacji, a także powstały seriale i gry osadzone w tym uniwersum. Teraz rozpoczęto pracę nad kolejnym projektem z popularnego cyklu.

Zobacz wideo "Dziwny świat" - zwiastun. Nowa produkcja Disneya w listopadzie w kinach

Powstanie film aktorski osadzony w świecie "Jak wytresować smoka". Rozpoczęto pracę przy produkcji

Daniel Ritchman poinformował, że Universal i DreamWorks rozpoczęli pracę nad nowym projektem osadzonym w uniwersum "Jak wytresować smoka". Jak się okazuje, wytwórnie zaplanowały kontynuowanie dochodowej serii, lecz tym razem nie będzie to animacja, a film aktorski. Według doniesień, za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiadać będzie Dean DeBlois, który uczestniczył w tworzeniu trzech pełnometrażowych filmów animowanych z hitowego cyklu.

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące projektu. Nie wiadomo czy będzie to remake animacji, czy może zupełnie nowa historia. 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.  

Więcej o: