George Clooney odważnie o młodości: Miałem sparaliżowaną połowę twarzy

George Clooney i Snoop Dogg byli pierwszymi gośćmi w talk-show Jimmy'ego Kimmela. Dlatego z okazji 20. urodzin programu gospodarz zaprosił do niego tych samych gości. Prowadzący chcąc wydrwić aktora, pokazał jego zdjęcia z lat szkolnych, gdzie uśmiecha się w nietypowy sposób. Clooney wyjawił wtedy, że cierpiał wówczas na porażenie nerwu twarzowego.

Prowadzący w odcinku specjalnym "Jimmy Kimmel Live!" zaprezentował wiele materiałów z początków jego programu, a także urozmaicił show odniesieniami do młodzieńczych lat George’a Clooneya i Snoop Dogga. W pewnym momencie pokazał zdjęcia aktora z czasów, gdy miał 13 i 15 lat. Wśród publiczności wzbudziły one salwę śmiechu, ale Clooney szybko zareagował.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 139

George Clooney wyjaśnił dlaczego miał nietypowy uśmiech

Trzynastoletni George był strzyżony przez matkę i na fotografii widać jego fryzurę na grzybka. Natomiast na zdjęciu z czasów, gdy miał 15 lat uwagę przykuł jego uśmiech, gdzie kąciki ust, nie były ułożone symetrycznie. W tym momencie Clonney wyjawił, dlaczego tak wyglądał, zmieniając całkowicie nastrój, który panował podczas show:

A teraz poczekaj, chcę ci coś powiedzieć, bo zaraz zaczniesz robić sobie żarty. Miałem wtedy porażenie Bella i sparaliżowaną połowę twarzy

Lisa Marie Presley MemorialPriscilla Presley nie odziedziczyła nic po córce. Twierdzi, że testament jest nieważny

Jednakże po chwili zadumy, rozmowa znowu stała się wesoła. Clooney nie mówił już więcej na temat swojej choroby, ale kilka lat temu ojciec aktora opowiedział o szczegółach jego przypadłości. Clooney miał na wpół sparaliżowaną twarz przez kilka tygodni, a ślady po tej chorobie utrzymywały się przez trzy miesiące. Młody George ponoć nie był tym wówczas zmartwiony i starał się żartować ze swojej choroby.

Nie jest znana przyczyna występowania Porażenia Bella. Objawieniami porażenia nerwu twarzowego jest osłabienie lub paraliż mięśni twarzy po jednej stronie, co może być widoczne jako opadnięcie brwi, kącika ust, niedomykanie się oka. W większości przypadków porażenie Bella ustępuje samoistnie bez pozostawienia śladu.

Pokusa', reż.M.SadowskaMaria Sadowska o "Pokusie": Zawsze muszę mieć jedną scenę, dla której chcę zrobić film. Chciałam widzów zmylić

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: