Jonah Hill w nowej komedii Netfliksa. Słynny komik przeszedł spektakularną metamorfozę

Pamiętacie Donniego Azoffa z filmu "Wilk z Wall Street"? Wcielający się w tę rolę Jonah Hill już tak nie wygląda. Choć aparycja była jego atutem podczas castingów do komediowych ról, aktor postanowił zmienić wygląd i przeszedł spektakularną metamorfozę. Z nowym wizerunkiem możemy zobaczyć go w najnowszej walentynkowej propozycji Netfliksa.

Jonah Hill jest jednym z najpopularniejszych komików. Przez swoją nadwagę, którą chętnie wykorzystywał, kreując swoje postacie, przylgnął do niego jeden typ ról. Jakiś czas temu aktor postanowił pozbyć się nadmiernych kilogramów, lecz spektakularna metamorfoza sprawiła, że nie był już tak pożądany na rynku filmowym. Jednak wszystko wskazuje na to, że Hill udowodnił, że poza wyglądem ma sporo więcej do zaoferowania, bo już teraz możemy podziwiać go w nowej komedii romantycznej Netfliksa "My i wy".

Zobacz wideo Metamorfoza Blake Lively w nowym filmie"The Rhythm Section"

Jonah Hill zasłynął jako aktor komediowy. Aparycja była jego atutem

Jonah Hill po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2004 roku w filmie "Jak być sobą". Największą popularność przyniosły mi role w przebojowych komediach tj. "Babcisynek", "Supersamiec" czy "Wpadka". Dotychczas największymi osiągnięciami w jego karierze są dwie nominacje do Oscara. Po raz pierwszy został zauważony przez Amerykańską Akademię Filmową w 2012 roku za sprawą roli w dramacie "Moneyball", a w 2014 roku powtórzył swój sukces dzięki udziałowi w kultowym "Wilku z Wall Street".

Charakterystyczny wygląd w połączeniu z nietuzinkowym poczuciem humoru i aktorskimi predyspozycjami sprawiły, że Hill stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych komików w Hollywood. Producenci chętnie wykorzystywali jego nadwagę, która w filmowym świecie była uznawana za ogromny atut. 

Spektakularna metamorfoza Jonaha Hilla. Komik już tak nie wygląda

Niestety Hill nie czuł się dobrze ze swoim ciałem. Wielokrotnie mówił, że wygląd przez wiele lat był jego kompleksem. — Nie sądzę, żebym kiedykolwiek zdjął koszulę w basenie, dopóki nie przekroczyłem trzydziestki, nawet w obecności rodziny i przyjaciół. Prawdopodobnie wydarzyłoby się to wcześniej, gdyby moja niepewność z dzieciństwa nie została spotęgowana przez lata publicznych kpin z mojego ciała — pisał w mediach społecznościowych. Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej niż zapamiętaliśmy go w licznych przebojowych rolach. Choć jego metamorfoza jest imponująca, to gdy zaczął tracić na wadze, zawodowych propozycji także przestało przybywać. Teraz powraca na ekrany z nowym wizerunkiem.

 

Hill przypomniał o sobie widzom za sprawą kilku produkcji Netfliksa. W ostatnim czasie wystąpił w serialu "Maniac" oraz w jednym z największych hitów platformy "Nie patrz w górę". Z kolei 27 stycznia odbyła się premiera komedii romantycznej "My i wy", w której wcielił się w jedną z głównych ról.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Jonah Hill. Jego przemiana naprawdę robi wrażenie.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: