Disney potwierdza! Powstaną trzy nowe produkcje. To będą kontynuacje uwielbianych animacji

Dobra wiadomość dla fanów produkcji animowanych Disneya. Studio oficjalnie potwierdziło, że rozpoczęto prace nad stworzeniem kontynuacji trzech wielkich hitów. Jesteście ciekawi, które filmy doczekają się sequela?

Od pewnego czasu krążą pogłoski, jakoby Disney miał rozpocząć prace nad sequelami trzech największych hitów. Teraz dyrektor generalny studia potwierdza te doniesienia. Które animacje doczekają się kontynuacji?

Zobacz wideo "Dziwny świat" - zwiastun. Nowa produkcja Disneya w listopadzie w kinach

Disney potwierdza spekulacje. Powstaną sequele do trzech wielkich hitów studia

Dyrektor generalny Disneya, Bob Iger, potwierdził krążące od pewnego czasu pogłoski na temat realizacji sequeli do trzech największych hitów studia. Ogłosił, że rozpoczęto prace nad kontynuacjami uwielbianych przez widzów animacji: "Toy Story", "Kraina Lodu" oraz "Zwierzogród". — Z przyjemnością ogłaszam, że nasze studia animacji pracują nad kontynuacjami niektórych z naszych najpopularniejszych franczyzn — powiedział. Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące powstających produkcji.

Studio Disneya rozpoczęło prace nad kontynuacjami do kultowych animacji. Aktorzy zapowiadają powrót na ekrany

Niektórzy aktorzy użyczający głosów kultowym postaciom ze wspomnianych bajek potwierdzają, że ponownie usłyszymy ich w kontynuacjach. O swoim udziale w kolejnym sequelu z serii "Toy Story" powiedział m.in. Tim Allen i zasugerował powrót Toma Hanksa w roli Woody’ego.

Do zobaczenia wkrótce Woody, jesteś smutnym, dziwnym małym człowiekiem i masz moją litość. I ruszamy do numeru 5! Do nieskończoności i dalej!

— napisał na swoim profilu na Twitterze odtwórca roli Buzza Astrala.

Również Idina Menzel, która w uwielbianej przez widzów "Krainie lodu" użyczyła głosu królowej Elsie, po premierze drugiej części animacji wyznała, że byłaby szczęśliwa, gdyby powstały kolejne kontynuacje. — Widzę "Krainę Lodu 3". Widzę "Krainę lodu" 3, 4 i 5. Chodzi o to, czy chcą je zrobić. Cieszę się, że się w to zaangażowałam — powiedziała z entuzjazmem aktorka.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: