Jest oficjalny zwiastun "The Flash". Zaskakujący "Powrót Batmana" po 31 latach

Nowy zwiastun "The Flash" został wyemitowany podczas bloku reklamowego w przerwie "Super Bowl". Czego możemy się spodziewać po nowej produkcji o superbohaterach?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W nowym trailerze "The Flash" zobaczyliśmy wiele znanych twarzy, w tym aktora, który wraca do roli po wielu latach. Cały film będzie się opierać na mini serii komiksów "Flashpoint". Tematem przewodnim  produkcji na bazie postaci DC Comics będzie manipulacja czasem i alternatywne rzeczywistości.

Zobacz wideo "The Flash", czyli połączenie dwóch światów [ZWIASTUN]

Fani czekają na ten film już od 5 lat. Produkcja powstawała w atmosferze skandalu

Pierwsze pogłoski o filmie "The Flash" pojawiały się już w 2018 roku. Od tego czasu fani zaczęli się zastanawiać, czy produkcja nie została po prostu anulowana. Ekranizacja komiksów DC Comics powstawała w atmosferze skandalu związanego z Ezrą Millerem - aktorem grającym główną postać. Gwiazdor był wielokrotnie zatrzymywany za zakłócanie porządku publicznego, stręczycielstwo, a także włamania i napaść. 

Na początku tego roku celebryta przyznał się do drobniejszych wykroczeń i rozpoczął roczny wyrok w zawieszeniu. Co więcej, Ezra Miller publicznie stwierdził, że cierpi na złożone zaburzenia zdrowia psychicznego i że "jest w pełni zaangażowany w powrót do zdrowia".

W "The Flash" pojawi się dwóch Batmanów. Jeden z nich założy pelerynę po raz pierwszy od 31 lat

W nowym filmie z uniwersum DC przeniesiemy się do alternatywnej rzeczywistości, w której spotkamy dwóch Flashów, czy też Batmana. Jak się okazuje, bohatera z charakterystycznym nietoperzem w logo, zagra nie tylko Ben Aflleck. W mrocznego rycerza wcieli się również powracający do roli Michael Keaton. Po raz ostatni aktor przywdział kultowy strój w 1992 w filmie "Powrót Batmana". Do dziś wielu fanów  uważa, że to właśnie Keaton najwierniej przedstawił bohatera.

Co ciekawe, twórcy wyraźnie odcięli się od Henry'ego Cavila w roli Supermana. Aktor wcielał się w nadczłowieka od 2012 roku. Zamiast Clarka Kenta, w nowym "The Flash" zobaczymy Supergirl, graną przez Sashe Calle. Czy to już koniec niespodzianek? Na pewno nie. Niektórzy fani spekulują, czy w filmie nie pojawi się także trzeci Batman, tym razem grany przez Christiana Bale'a. Wszystkie tajemnice zostaną rozwiane 16 czerwca 2023 roku, gdy film trafi do polskich kin.

Więcej o: