Randka w ciemno, szybki ślub i dziecko. Dziś Pfeiffer i Kelley są małżeństwem z 30-letnim stażem

Gdy się poznali, ona miała już za sobą nieudane małżeństwo. Zaledwie 10 miesięcy po pierwszej randce wzięli ślub, a niedługo później na świecie powitali swoje pierwsze dziecko. Poznajcie historię miłości Michelle Pfeiffer i Davida Kelley'ego.

Michelle Pfeiffer i David Kelley poznali się dopiero podczas randki, którą zaaranżował ich wspólny znajomy. Szybko przypadli sobie do gustu, choć wielu twierdziło, że to tylko przelotny romans. Gdy 10 miesięcy później stanęli na ślubnym kobiercu, wszyscy byli w szoku. Dziś są szczęśliwym małżeństwem z 30-letnim stażem.

Pfeiffer i Kelley poznali się podczas randki w ciemno. Błyskawicznie podjęli decyzję o ślubie

Już od początku ich relacja była wystawiona na poważną próbę. W chwili, gdy się poznali, aktorka była w trakcie procesu adopcyjnego, lecz dla scenarzysty nie było to problemem i wyraził chęć wspólnego wychowywania dziecka. Pfeiffer nie miała wątpliwości, że jest to idealny kandydat na męża i ojca. Zaledwie 10 miesięcy od pierwszego spotkania, para stanęła na ślubnym kobiercu, a po kolejnych 9 miesiącach powitali na świecie syna, Johna Henry’ego. Michelle postanowiła, że po sukcesach zawodowych przyszedł czas na całkowite poświęcenie się rodzinie i na pewien czas zawiesiła karierę.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer stoczą bój w "Czarownicy 2"

Tworzą szczęśliwe małżeństwo od 30 lat. Aktorka zdradziła przepis na udaną relację

Dziś hollywoodzka para może poszczycić się 30-letnim stażem. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że być może ich związek przetrwał właśnie dlatego, że nie rozwijał się w blasku fleszy. Pfeiffer zdradziła, jaki jest jej sposób na udane małżeństwo i wyznała, że w każdą sobotę organizują sobie z mężem randkę. Nie musi to być kolacja w drogiej restauracji, ale spędzenie czasu tylko we dwójkę.

Wielu dziwi się, że tak ceniona aktorka, jak Michelle i uznany w filmowym świecie reżyser, David, dotychczas nie zrealizowali żadnego wspólnego projektu. Pfeiffer przyznała, że propozycji na wspólną produkcję było wiele, lecz nigdy nie zgodzili się przyjąć takiej oferty. Uważają, że niesnaski na planie mogłyby poróżnić ich w życiu prywatnym, a tego woleliby uniknąć. — Widziałam wiele par, którym wydawało się, że mają naprawdę świetne małżeństwo, a potem zaczęli pracować razem i rok później złożyli pozew o rozwód — stwierdziła aktorka.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: