Tom Holland w roli legendarnej gwiazdy Hollywood. Aktor zagra w filmie biograficznym o Fredzie Astaire

Trwają prace nad filmem o legendarnej hollywoodzkiej gwieździe, Fredzie Astaire. Jak donoszą zagraniczne media, w uznanego aktora i tancerza wcieli się ceniony w świecie kina, Tom Holland. Co wiadomo o produkcji?

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, powstanie film biograficzny o jednym z najlepszych aktorów wszech czasów, Fredzie Astaire. W postać legendy Hollywood ubiegłego wieku ma wcielić się Tom Holland

Zobacz wideo Pojawił się oficjalny zwiastun nowego Spider-Mana. Premiera filmu już w grudniu

Powstanie film biograficzny o Fredzie Astaire. Co wiadomo o nowej produkcji? 

Fred Astaire to jedna z największych hollywoodzkich gwiazd XX wieku. Wybitnie utalentowany aktor oraz tancerz został umieszony przez American Film Institute w ścisłej czołówce na liście najlepszych aktorów wszech czasów. Zanim rozpoczął solową karierę, przez ponad dwie dekady występował u boku siostry, Adele. To właśnie relacja rodzeństwa i ich wspólne pokazy mają być główny wątkiem fabularnym powstającej produkcji.

 

Tom Holland w roli legendarnej gwiazdy Hollywood. Znani są reżyser i scenarzysta filmu

Choć od lat krążyły pogłoski na temat filmu o Fredzie Astaire, to dotychczas żaden z projektów nie ujrzał światła dziennego. Istnieje szansa, że wkrótce się to zmieni. Jak podaje amerykański portal The Hollywood Reporter, Studio Sony rozpoczęło prace nad filmem o legendarnym aktorze i tancerzu. W rolę jednej z największych hollywoodzkich gwiazd ubiegłego wieku wcieli się ceniony w świecie kina Tom Holland, znany z roli Spider-Mana.

Na ten moment szczegóły dotyczące produkcji nie zostały ujawnione. Wiadomo jednak, że reżyserem filmu został twórca dwóch części z serii o przygodach misia Paddingtona, Paul King. Z kolei za scenariusz będzie odpowiedzialny wybitny twórca, Lee Hall.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: