Tom Holland powróci w filmie "Spider-Man 4". Produkcja ma różnić się od poprzednich

Twórcy MCU oficjalnie potwierdzają: prace nad "Spider-Manem 4" trwają. Do roli Petera Parkera powróci Tom Holland, który pojawi się wkrótce na dużym ekranie również jako Fred Astaire. Mówi się, że czwarta część przygód superbohatera będzie inna niż poprzednie.

Fani uniwersum Marvela ciepło przyjęli w nieskromnych progach nowego odtwórcę roli Spider-Mana, Toma Hollanda. Aktor zrealizował swój pierwszy solowy film o Człowieku-Pająku w 2017 roku, a jego (gorzej oceniana) kontynuacja pojawiła się w kinach dwa lata później. Prawdziwym hitem okazał się jednak ostatni film z serii: "Spider-Man: Bez drogi do domu", który zarobił niemal 2 miliardy dolarów w box office.

Zobacz wideo "Strażnicy Galaktyki: Volume 3" - kontynuacja nieziemskiej opowieści o galaktyce [ZWIASTUN]

Powstaje "Spider-Man 4". Tom Holland powróci jako Człowiek-Pająk

Główny zarzut do produkcji był jednocześnie jego największą zaletą. Twórcy zapewnili widzom prawdziwą nostalgiczną jazdę bez trzymanki. Na ekranie spotkało się nie tylko trzech ekranowych Spider-Manów - do Hollanda dołączył Tobey Maguire i Andrew Garfield - ale również zestaw złoczyńców z poprzednich trylogii o superbohaterze.

"Spider-Man: Bez drogi do domu" skończył się podjęciem przez głównego bohatera bardzo trudnej decyzji, która zaważyła na całym jego dotychczasowym życiu. Jego i jego bliskich. Fani Człowieka-Pająka zapewne nie mogą się doczekać, jak będzie wyglądał wątek Petera Parkera w kolejnych filmach MCU. Okazuje się, że Tom Holland powróci na ekrany szybciej, niż mogliśmy się spodziewać.

 

Kevin Feige, prezes Marvel Studios udzielił wielu wywiadów związanych z rozpoczęciem piątej fazy MCU, która wystartowała wraz z premierą filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania". Twórca zdradził, że ruszyły już prace nad czwartym filmem o Człowieku-Pająku.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Produkcja "Spider-Man 4" nie tylko została po raz pierwszy oficjalnie potwierdzona. Feige zaznaczył, że cała historia jest już gotowa, a scenarzyści zaczęli przenosić wizję twórców do skryptu.

Powiem tylko, że mamy już gotową historię. Powstały świetne pomysły, a nasi scenarzyści przeniosą je teraz na papier - oznajmił Kevin Feige. 

"Spider-Man 4". Kiedy premiera nowego filmu MCU z Tomem Hollandem?

Aktualnie nie wiemy nic o dokładnej dacie premiery nowego filmu o Peterze Parkerze, jednak kto śledzi poczynania twórców MCU, może domyślać się, że nowa odsłona przygód superbohatera z sąsiedztwa trafi do kin między piątym a szóstym filmem o Avengersach, czyli nie wcześniej niż w 2025 roku.

Wcześniejsze plotki na temat nowej produkcji z Tomem Hollandem donosiły, że film ma być najbardziej "przyziemny" z dotychczasowych. Jak czytamy na gram.pl, mówiło się, że twórcy zrezygnują z antagonistów kosmicznego pochodzenia czy wymyślnych potworów chcących zapanować nad światem. Wśród domysłów padła także teoria, że historia Petera Parkera zostanie powiązana z serialem "Daredevil: Born Again", którego bohater również zajmował się będzie ziemskimi sprawami klientów swojej kancelarii.

Więcej o: