Nie żyje 28-letni Jansen Panettiere. Zagrał w "The Walking Dead", ekran dzielił też z siostrą Hayden

Jansen Panettiere nie żyje. Brat Hayden Panettiere zmarł w wieku zaledwie 28 lat. Zagrał u boku siostry w filmie "Tygrysi rejs", a na planie spotkali się również w ramach prac nad "Zebrą z klasą". Aktorstwo było jedną z wielu pasji młodego artysty.

Jansen Panettiere nie żyje. Aktor był bratem innej gwiazdy ekranu - Hayden Panettiere znanej z produkcji takich jak "List w butelce" czy "Nashville". To właśnie siostra zainspirowała Jansena do spróbowania swoich sił w aktorstwie. Przez lata kariery grał w produkcjach takich jak "Ostatni dzień lata", "Roboty", "Mgła", a nawet serialowym hicie "The Walking Dead".

Jansen Panettiere nie żyje. Aktor miał zaledwie 28 lat

O śmierci młodego aktora poinformował jego przedstawiciel. Przyczyn i okoliczności śmierci nie podano. Jansen Panettiere miał zaledwie 28 lat.

Aktor urodził się 25 września 1994 roku w Palisades w Nowym Jorku. Na początku kariery próbował swoich sił jako aktor głosowy, potem pojawił się w produkcjach Disney Channel i Nickelodeon adresowanych do najmłodszych. Zagrał między innymi w serialu "Blie's Clues" czy "Even Stevens".

Andrzej Beya Zaborski w filmie 'U Pana Boga za miedzą' Grał komendanta w "U Pana Boga za piecem". Aktorem został z przypadku

U boku starszej siostry pojawił się na ekranie w 2004 roku, kiedy rodzeństwo zagrało w filmie "Tygrysi rejs", rok później duet spotkał się przy tworzeniu produkcji "Zebra z klasą".

Jansen Panettiere nie żyje. Był artystą wielu talentów

Za rolę w "The Last Day of Summer" Jansen Panettiere został nominowany do Young Artist Award, a duża część widzów zapamięta aktora dzięki roli w hitowym serialu "The Walking Dead". Ostatni film z udziałem zmarłego aktora to "Love and Love Not" z 2022 roku.

Jak czytamy na portalu Imdb, aktorstwo nie było jedynym hobby 28-latka. Jansen kochał muzykę, potrafił grać na gitarze, a także mógł pochwalić się czarnym pasem w krav-madze. Oprócz tego był artystą. Swoje prace prezentował między innymi na Instagramie.

 
Więcej o: