Grali w "Powrocie do przyszłości" prawie 40 lat temu. Dziś razem pozują do zdjęć, ale trudno ich rozpoznać

"Powrót do przyszłości" miał swoją premierę niemal 40 lat temu, jednak nadal pozostaje jednym z najbardziej docenianych produkcji science fiction w historii kina. Gwiazdy filmowej serii spotkały się ponownie w ramach Fan Expo w Portland. Nie zabrakło śmiechów i wzruszeń.

"Powrót do przyszłości" to amerykański film science fiction, który rozpoczął serię opowieści o życiu Marty'ego McFly'a (Michael J. Fox). Pierwsza część kultowych dziś przygód w reżyserii Roberta Zemeckisa została wydana w 1985 roku. To właśnie dzięki nastolatkowi i jego ekscentrycznemu przyjacielowi - naukowcowi Emmettowi Brownowi (Christopher Lloyd), widzowie dowiedzieli się, jak może wyglądać przyszłość.

Gwiazdy "Powrotu do przyszłości" znowu razem. Aktorzy kultowej serii spotkali się z fanami

W 2015 roku rzeczywistość zweryfikowała wyobraźnię twórców. Dziś wiemy już, że latające samochody i kliniki, w których wymienia się stare organy na całkiem sprawne, nie są codziennością. Światem bardziej niż telewizja, rządzi internet, a sznurówki wciąż nie chcą się zawiązywać same.

Od premiery "Powrotu do przyszłości" minęło już prawie 40 lat. Odtwórcy głównych ról spotkali się ponownie w ramach Fan Expo w Portland. Gwiazdy opublikowały zdjęcia z wydarzenia, na których z trudem można je rozpoznać.

 

Poza głównymi bohaterami serii na pamiątkowych fotografiach widzimy również filmową mamę Marty'ego, którą zagrała Lea Thompson oraz Biffa Tannena, oprawcy głównego bohatera granego przez Toma Wilsona.

 

Lea Thompson jest wyraźnie wzruszona spotkaniem. Na Instagramie opublikowała serię zdjęć i wzruszający post: "Wow, naprawdę przeżyłam najlepszy czas z moją filmową rodziną. Ileż mieliśmy radości."

Z kolei Christopher Lloyd wczuł się w swoją filmową postać, pisząc w mediach społecznościowych, że wreszcie udało mu się przywrócić wszystkich do 2023 roku. Z kolei Michael J. Fox przyznał na Instastories, że uwielbia spotykać się z fanami i ekipą "Powrotu do przyszłości". Aktorów nazwał ulubionymi osobami.

 
Więcej o: