"Virgin River" sezon 5. Kiedy premiera? Szykuje się "kolejna odsłona gorących intryg i namiętnych plotek"

Mimo iż ostatni klaps na planie popularnej produkcji Netfliksa padł kilka miesięcy temu, to wciąż nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera. Aktorzy serialu "Virgin River" typują potencjalne daty debiutu 5. sezonu na platformie.

Pierwszy sezon serialu "Virgin River" zadebiutował na platformie Netflix pod koniec 2019 roku. Produkcja spotkała się z dużą sympatią wśród widzów i twórcy zdecydowali się na kontynuowanie losów mieszkańców kalifornijskiej prowincji. Choć w listopadzie 2022 roku padł ostatni klaps na planie 5. sezonu, to wciąż nie jest znana data premiery nowych odcinków. Głos w tej sprawie postanowili zabrać odtwórcy głównych ról.

Zobacz wideo "Dzisiaj śpisz ze mną" - Maciej Musiał w przepełnionej romansem ekranizacji powieści [ZWIASTUN]

"Virgin River". Sezon 5. zadebiutuje na platformie jeszcze w tym roku

Serial "Virgin River" cieszy się dużą popularnością wśród subskrybentów Netfliksa. W 4. sezonie hitu platformy pojawiło się kilku nowych bohaterów oraz nastąpiły znaczące zwroty akcji, na których rozwinięcie z niecierpliwością czekają fani. Niestety, choć zdjęcia do kolejnej transzy zakończyły się kilka miesięcy temu, to wciąż nie przekazano daty oficjalnej premiery 5. sezonu produkcji.

 

Kiedy premiera nowy odcinków "Virgin River"? Sezon 5. pojawi się na Netfliksie za kilka miesięcy

Fani Netfliksa nie ukrywają, że z niecierpliwością oczekują kontynuacji serialu "Virgin River". W sprawie wypowiedzieli się odtwórcy głównych bohaterów, Alexandra Breckenridge oraz Martin Henderson. Aktorzy zgodnie twierdzą, że nowe odcinki prawdopodobnie pojawią się na platformie dopiero w lipcu 2023 roku. — Wydaje mi się, że 5. sezon zostanie wypuszczony w lipcu, podobnie jak poprzedni. Szczerze mówiąc, nie jestem tego pewna, nie dostałam na ten temat żadnych informacji — powiedziała aktorka w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

Podobnymi przypuszczeniami podzielił się również Henderson, dodając, że fani mają na co czekać, bo nowy sezon przyniesie mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji. — Przypuszczam, że 5. sezon pojawi się prawdopodobnie w lipcu. A więc za kilka miesięcy ujrzycie kolejną odsłonę gorących intryg i namiętnych plotek — zapowiedział obiecująco aktor.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: