Pamiętacie niemowlaka z "Kac Vegas"? Tak naprawdę grała go para bliźniaków. Dziś są już nastolatkami

W pierwszej części "Kac Vegas" dużą rolę odgrywa niemowlak, znaleziony w pokoju hotelowym głównych bohaterów. Jak się okazuje, maluch to w rzeczywistości para bliźniaków, którzy na zmianę wcielali się w postać. Dziś rodzeństwo ma już 15 lat. Zobacz, jak zmienili się od premiery filmu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rolę niemowlaka w popularnej komedii odegrał urodzony w 2008 roku Grant Holmquist. Oprócz niego w tę samą postać wcieliła się także jego siostra bliźniaczka, Avery. Młody aktor pojawił się także w trzeciej części komedii, ponownie stając się synem filmowej Jade. 

Zobacz wideo Klasyki i nowości. Oto lista 100 najlepszych zdaniem krytyków filmowych komedii

Zagrał niemowlaka w "Kac Vegas". Sam nie obejrzał jeszcze całego filmu

Filmowy Tyler/Carlos pojawia się w pokoju hotelowym "Watahy" dzień po wieczorze kawalerskim Douga. Imprezowa ekipa nie ma pojęcia, co dziecko robi w apartamencie. Przez dużą część filmu grupka podróżuje z maluchem przez Las Vegas. W końcu odnajdują jego matkę, co oczywiście wiąże się z szeregiem żartów i gagów. 

W rzeczywistości niemowlak to tak naprawdę rodzeństwo. Bliźniacy Avery i Grant Holmquist na zmianę wcielali się w postać. - Grant gra w 60 proc., a Avery w około 40 proc. scen - przyznała w jednym z wywiadów ich matka. Co ciekawe, żadne z dzieci nie widziało jeszcze "Kac Vegas" w całości. Jak stwierdzili ich rodzice, do tej pory młodzi aktorzy mogli zobaczyć jedynie fragmenty produkcji, w których wystąpili. Na zgodę do obejrzenia reszty filmu muszą poczekać aż do szkoły średniej.

 

Filmowy Carlos ma już 15 lat. Niemowlak w "Kac Vegas" to jego jedyna rola

Twórcy "Kac Vegas" postanowili puścić oczko do fanów, ponownie angażując Granta w trzeciej części komedii. W kilku scenach młody chłopak poznaje Alana. Ten wręcza mu okulary, które zakładał niemowlakowi w pierwszej części filmu. 

Grant tylko dwa razy pojawił się przed kamerami. Rodzice chłopaka zdecydowali się postawić na tradycyjną ścieżkę rozwoju i nauki. Zamiast uczyć się w domu czy w prywatnych szkołach, uczęszcza razem ze swoimi rówieśnikami do lokalnej placówki. Dziś były aktor oraz jego siostra mają już 15 lat. 

 
Więcej o: