Christina Applegate zapowiada, że kończy z aktorstwem. "Nie wyobrażam sobie od 12 do 14 godzin na planie"

Christina Applegate przyznała dwa lata temu, że zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Aktorka niedawno pojawiła się na gali SAG Awards. Razem z nią w ceremonii brała udział również jej 12-letnia córka. Applegate stwierdziła w jednym z wywiadów, że poważnie zastanawia się nad zakończeniem kariery.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W wywiadzie dla LA Times Christina Applegate przyznała, że pojawienie się na gali SAG Awards będzie prawdopodobniej jej ostatnim takim wystąpieniem w roli aktorki. Kobieta cierpi na stwardnienie rozsiane, jednak nie daje chorobie za wygraną. Choć uważa, że aktorstwo to dla niej przeszłość, ma już wiele innych pomysłów na życie.

Zobacz wideo Choroba zostawiła Jacka Rozenka z długami. "Jeszcze jakieś trzy lata spłacania"

Christina Applegate na gali SAG Awards. Córka aktorki była dla niej wsparciem

Applegate przybyła na galę opierając się na lasce. Sam widok nie był zbyt dużym zaskoczeniem. Aktorka już wcześniej pokazywała się publicznie, korzystając z podparcia. Tym razem uwagę zwrócił napis, który znajdował się na podporze - "P****ol się stwardnienie rozsiane". Jak widać, Christina Applegate nie daje chorobie za wygraną.

 

Razem z aktorką na gali rozdania nagród SAG, pojawiła się także jej córka. 12-letnia Sadie wspierała mamę, zarówno w metaforycznym, jak i rzeczywistym sensie. Na kilku zdjęciach można zobaczyć, jak Christina opiera się o nastolatkę.

 

Jak przyznała sama Applegate, to właśnie Sadie jest dla niej priorytetem. Nie obchodzi ją kariera, czy wykonywany zawód. Najważniejsze jest to, aby zarobić wystarczająco pieniędzy na zapewnienie dachu nad głową i jedzenia jej córce.

Co planuje Christina Applegate? To raczej koniec jej kariery w aktorstwie

- W tym momencie nie mogę sobie wyobrazić wstawania o piątej nad ranem i spędzeniem od 12 do 14 godzin na planie - stwierdziła Christina Applegate w wywiadzie dla LA Times - Po prostu nie mam już tego czegoś w sobie - podkreślała. Kobieta przyznała także, że gala SAG Awards, to najprawdopodobniej jej ostatnia ceremonia tego typu, na której pojawia się jako aktorka.

Zamiast gry przed kamerami, Applegate rozważa inne ścieżki zawodowe. Bycie producentką, czy zajmowanie się ogólnie produkcją filmów i seriali to tylko kilka z nich. Aktorka przyznała także, że planuje zdecydowanie częściej podkładać głosy i stawać się lektorką.

 
Więcej o: