"I'll be back". Jak powiedział, tak zrobił. Schwarzenegger zagra w nowym hicie Netfliksa

"Im back, Baby" mówi Arnold Schwarzenegger w trailerze najnowszego hitu Netfliksa. 75-letni aktor wraca przed kamery po kilku latach przerwy. Co ciekawe, będzie to drugi serial, w którym zagra gwiazda. W formacie tego typu wystąpił wcześniej w 1977 roku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Fubar" to produkcja Netfliksa, w której ponownie zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera. Produkcja ma skupiać się przede wszystkim na akcji, jednak nie zabraknie w niej również dawki dobrego humoru. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Zobacz wideo Schwarzenegger nie chciał powiedzieć znanej kwestii w "Terminatorze". Miał z nią problem [Popkultura #8]

Arnold Schwarzenegger po raz drugi zagra w serialu. Tym razem wcieli się w agenta CIA

W swojej wieloletniej karierze Arnold Schwarzenegger tylko raz zagrał w serialu. Był to jeden z odcinków "Ulic San Francisco". Gwiazdor pojawił się w nim w gościnnej roli. "Fubar" to pierwsza produkcja w tym formacie, w której aktor zagra jedną z głównych postaci. Najnowszy serial Netfliksa to powrót gwiazdy kina akcji do show-biznesu. Po raz ostatni zagrał w "Terminator: Mroczne przeznaczenie" z 2019 roku.

 

Aktor, który w zeszłym roku skończył 75 lat, wcieli się w rolę agenta CIA, który jest o krok od przejścia na emeryturę. Ostatnia misja szpiega odkrywa jednak mroczny sekret, skrywany przez jego rodzinę. Oprócz Schwarzeneggera w serialu pojawią się m.in. Monica Barbaro (znana z "Top Gun: Maverick"), Jay Baruchel, Travis Van Winkle oraz Andy Buckley. 

"Fubar". Kiedy premiera hitu Netflixa? Znamy konkretną datę

Za produkcję "Fubar" odpowiada Nick Santora. Scenarzysta znany jest ze swojej pracy nad "Skazanym na śmierć", "Rodziny Soprano" i "Reacher". Serial Netfliksa ma składać się z ośmiu odcinków. Każdy epizod ma trwać około godziny. 

Kiedy premiera? Na każdej z zapowiedzi widzimy jedną datę - 25 maja 2023 roku. Jeśli produkcja nie ulegnie żadnym opóźnieniom, to właśnie wtedy hit z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej trafi na platformę.

 
Więcej o: