"Dzisiaj śpisz ze mną" to nowy polski film Netfliksa z Maciejem Musiałem. Będzie gorąco

1 marca w Netfliksie premierę ma "Dzisiaj śpisz ze mną". W rolach głównych występują Roma Gąsiorowska, Wojciech Zieliński i Maciej Musiał. Ekranizacja książki Anny Szczypczyńskiej jest przeznaczona na widzów 16+.

Krótki opis filmu "Dzisiaj śpisz ze mną" zapowiada emocjonalny miłosny trójkąt:

Dziennikarka, która utknęła w małżeństwie bez namiętności, musi wybierać między chłodnym, ale kochającym mężem i młodszym byłym chłopakiem, który ponownie pojawił się w jej życiu.

Nowy film Netfliksa. Zobacz zwiastun

To nie jest kolejna komedia romantyczna, ponieważ bliżej jej do dramatu. Produkcja w reżyserii Roberta Wichrowskiego jest ekranizacją książki o tym samym tytule, w której znajdują się gorące sceny. Nie inaczej ma być na ekranie - "Dzisiaj śpisz ze mną" ma oznaczenie 16+ właśnie ze względu na pojawienie się scen seksu. 

Zobacz wideo "Dzisiaj śpisz ze mną" - Maciej Musiał w przepełnionej romansem ekranizacji powieści [ZWIASTUN]

W roli głównej zobaczymy Romę Gąsiorowską, aktorkę znaną m.in. z "Sali samobójców" i "Listów do M.". Partnerują jej Wojciech Zieliński ("Chrzest", "Służby specjalne") i najbardziej chyba doświadoczny w pracy z Netfliksem polski aktor, czyli Maciej Musiał. Zagrał jedną z głównych ról w pierwszym polskim serialu platformy ("1983"), pojawił się także w międzynarodowych produkcjach ("Wiedźmin", "1899"). Zwykle nie skupiamy się na wieku obsady, ale w przypadku "Dzisiaj śpisz ze mną" różnica między Gąsiorowską i Musiałem wynosząca kilkanaście lat ma znaczenie dla fabuły. Czy jej bohaterka zdecyduje się związać z dużo młodszym mężczyzną?  Odpowiedź na to pytanie od 1 marca w Netfliksie.  

O książce "Dzisiaj śpisz ze mną"

O czym opowiada książka? Wydawca opisuje  ją następująco:

Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż, śliczne córki, stabilizacja. W najmniej oczekiwanym momencie ten spokój burzy Jan, młody i przystojny mężczyzna, który sprawia, że znów czuje się piękną i zmysłową kobietą. I choć Nina broni się przed rodzącą się namiętnością, to nie może uwolnić się od marzeń o Janie. To on przypomniał jej, jaka była kiedyś. To on uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną, którą była, zanim weszła w rolę żony i matki. Targana emocjami, poczuciem odpowiedzialności i namiętnością, kobieta dojrzewa do podjęcia tej jedynej, właściwej decyzji. Jednak czy jest to możliwe? Czy w tej sytuacji jest tylko jedno dobre rozwiązanie? Czy odpowiedzialność za rodzinę zawsze musi oznaczać rezygnację z marzeń? Czy miłość usprawiedliwia każdą decyzję? A może przeciwnie, to miłość właśnie wymaga poświęceń?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Dzisiaj śpisz ze mną" to piękna i zmysłowa opowieść o marzeniach, trudnych wyborach i odpowiedzialności. 

<Reklama> Ebook "Dzisiaj śpisz ze mną" Anny Szczypczyńskiej jest dostępny na Publio.pl >>

Więcej o: