Majka Jeżowska: Czasami jest postrzegane jako szaleństwo, że dojrzała kobieta mówi - Lubię uprawiać seks

Majka Jeżowska debiutuje na dużym ekranie w filmie "Pokolenie Ikea". Wokalistka kojarzona z takimi przebojami dla dzieci jak "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są" mówi o produkcji w rozmowie z Gazeta.pl: Nie jest to kino familijne i nie ma tam tematu dzieci. Chociaż dzieci mogą się pojawić w konsekwencji tego, co widzimy na ekranie.

Piotr Czarny (w tej roli Bartosz Gelner) to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga - jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia - stawia mu ultimatum.

Majka Jeżowska: "Pokolenie Ikea" to kino erotyczne, delikatnie mówiąc

Matkę Czarnego gra właśnie Majka Jeżowska. Jak zapowiada producent, "Pokolenie Ikea", czyli adaptacja kontrowersyjnego bestsellera o tym samym tytule, to opowieść o randkowaniu, seksie, ale i miłości. - Jest to kino erotyczne, delikatnie mówiąc - ocenia Jeżowska w rozmowie z Justyną Bryczkowską z Gazeta.pl. Dodaje również:

Czyli coś, co nas interesuje, a o czym sami nie lubimy jako nasze społeczeństwo mówić, bo to jest temat tabu. Wiem coś na ten temat, bo moja otwartość zawsze każe mi o tym mówić. I to jest postrzegane jako jakieś szaleństwo, że dojrzała kobieta mówi, że lubi seks, albo że wszyscy powinniśmy uprawiać seks.
Zobacz wideo Majka Jeżowska o kinie erotycznym: Jako społeczeństwo wolimy podglądać niż mówić o swoich przygodach

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W filmie Dawida Grala podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych ludziom przez aplikacje internetowe. Film portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić - komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

W obsadzie oprócz Gelnera i Jeżowskiej znaleźli się m.in. Michalina Olszańska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Krasko i Karolina Gorczyca. "Pokolenie Ikea" ma premierę kinową 3 marca, a cały wywiad z Majką Jeżowską na Gazeta.pl 2 marca.

Więcej o: