Edyta Górniak seksu przed koncertami nie uprawia. Majka Jeżowska: To jest bzdura

Majka Jeżowska zagrała matkę głównego bohatera filmu "Pokolenie Ikea". Film określa mianem kina erotycznego, więc w rozmowie z Gazeta.pl musiały paść pytania m.in. o seks. Przy okazji wypłynęło nazwisko Edyty Górniak.

Justyna Bryczkowska przypomniała cytat z wywiadu, który udzieliła Majka Jeżowska: "Robiłam to kiedyś w moich falbankach. Przed koncertem... To podnosi adrenalinę. Struny głosowe też lepiej pracują". Wokalistka debiutująca na dużym ekranie skomentowała:

Wiem o co chodzi. Dałam się wciągnąć w wypowiedź Michałowi Figurskiemu. Strasznie chciał ode mnie coś skandalicznego wyciągnąć i nie udawało mu się przez ponad godzinę. Chciał znać moje zdanie jako ekspertki, ponieważ była taka sławną wypowiedź Edyty Górniak - ale ona słynie głównie ze sławnych wypowiedzi - że ona nie uprawia seksu przed koncertem, ponieważ to źle wpływa na struny głosowe. Więc on się zapytał, co ja na to. Powiedziałam, że uważam, że to jest bzdura, bo seks to jest zdrowie. Chyba że się go uprawia wisząc podczepionym na linie na skale nad przepaścią, to może nie do końca jest zdrowe.
Zobacz wideo Majka Jeżowska o seksie przed koncertem, zdrowotnym aspekcie seksu i... Edycie Górniak

Majka Jeżowska: Seks jest lekarstwem na zło tego świata

- Generalnie seks nas stymuluje do wielu rzeczy i jest lekarstwem na zło tego świata - kontynuowała Jeżowska. Przyznała też, że gdy spytał, czy wie to z doświadczenia, wspomniała, że tak. W rozmowie z Gazeta.pl wspomina:

Ale to było bardzo dawno temu, kiedy nosiłam, jak sama widziałaś tiulowe falbanki. I czekałam na swoje wyjście bardzo długo. Już nie mogłam się doczekać, długo to trwało, w garderobie miałam dużo czasu, a byłam wtedy zakochana, więc...

Teraz Majkę Jeżowską, znaną z takich przebojów jak "Wszystkie dzieci nasze są" czy "A ja wolę moją mamę", będzie można zobaczyć na dużym ekranie jako matkę Piotra - głównego bohatera "Pokolenia Ikea" (gra go Bartosz Gelner). Udział w adaptacji głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. zaproponował jej również debiutujący reżyser Dawid Gral. Film wchodzi do kin 3 marca.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W filmie oprócz Gelnera i Jeżowskiej grają także: Michalina Olszańska, Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Karolina Gorczyca, Sławomir Mandes, Mateusz Dymidziuk, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Zuzanna Galewicz i Marta Bryła.

Więcej o: