42-letni Gyllenhaal zagra zawodnika UFC. Zdjęcia z planu robią wrażenie. "Nie wygląda nawet na 30-latka"

O tym, że Jake Gyllenhaal jest w stanie wiele poświęcić wiele, aby przygotować się do roli, wiemy od dawna. Aktor zachwycił fanów muskulaturą w filmie "Do utraty sił" z 2015 roku. Gwiazdor w krótkim czasie zbudował prawie 7 kg mięśni. Niedawno znów pochwalił się sylwetką. Tym razem zagra zawodnika UFC.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jake Gyllenhaal znów zagra w filmie skupiającym się na sportach walki. Po boksie w "Do utraty sił" przyszła pora na UFC w "Road House". Produkcja to remake "Wykidajło" (1989) z Patrickiem Swayze w roli głównej.

Zobacz wideo Metamorfoza Blake Lively w nowym filmie"The Rhythm Section"

Jake Gyllenhaal i imponująca muskulatura. Aktor wziął udział w oficjalnym ważeniu

Gyllenhaal zaskoczył fanów sportów walki i pojawił się na 285 gali UFC. Aktor brał udział również w ważeniu. Gwiazdor wszedł na wagę, napiął mięśnie i wydał z siebie okrzyk. Po tym pokazie siły stanął twarzą w twarz ze swoim filmowym przeciwnikiem, gdzie następnie go spoliczkował. Fani już wtedy porównywali sylwetkę Jake'a Gyllenhaala do jego muskulatury z "Do utraty sił". 

 

Część widzów mogła zastanawiać się nad tym, czy gwiazdor rzeczywiście wejdzie do oktagonu i zmierzy się z przeciwnikiem. Tak też się stało. Oczywiście, aktorzy wymieniali markowane uderzenia, jednak i tak dali niesamowite show. Gyllenhaal początkowo wydawał się przegrywać starcie, jednak na koniec znokautował go "potężnym" latającym kolanem.

Jake Gyllenhaal jako zawodnik UFC. Kiedy premiera "Road House"?

Gwiazdor Hollywood ma już 42-lata, jednak nie przestaje zadziwiać fanów swoją sylwetką. Muskulatura Gyllenhaala to efekt ciężkich treningów z profesjonalnymi trenerami. Jednak zawodowi instruktorzy to nie jedyny element, który łączy świat filmu i sportów walki. W "Road House" jedną z ról zagra także Connor McGregor - mistrz UFC w wadze piórkowej i lekkiej. Produkcja ma trafić na platformę Amazon Prime Video już w tym roku. Fani już teraz piszą o zjawiskowym wyglądzie Gyllenhaala.

Jake Gyllenhaal staje się coraz młodszy
Nie wygląda nawet na 30-latka
On nigdy nie zawodzi.
Więcej o: