Polski film podbija Netfliksa! Gorący dramat z Musiałem jest numerem jeden na platformie

Kilka dni temu na platformie Netflix zadebiutowała polska produkcja z Maciejem Musiałem i Romą Gąsiorowską w głównych rolach. Choć film "Dzisiaj śpisz ze mną" nie zbiera pozytywnych recenzji, to stał się prawdziwym hitem platformy.

W bibliotece Netfliksa znajduje się kilka ciekawych polskich produkcji, lecz niewiele z nich może pochwalić się takim sukcesem, jak dramat w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Film "Dzisiaj śpisz ze mną" zadebiutował na platformie 1 marca 2023 roku, a już stał się numerem jeden na świecie.

Zobacz wideo "Dzisiaj śpisz ze mną" - Maciej Musiał w przepełnionej romansem ekranizacji powieści [ZWIASTUN]

Film "Dzisiaj śpisz ze mną" podbija Netfliksa. W roli kochanków Maciej Musiał i Roma Gąsiorowska

Produkcja w reżyserii Roberta Wichrowskiego "Dzisiaj śpisz ze mną" to ekranizacja książki autorstwa Anny Szczypczyńskiej o tym samym tytule. Film przedstawia historię zakazanej miłości. Główna bohaterka, Nina (w tej roli Roma Gąsiorowska), jest dojrzałą i zamężną kobietą. Jej życie kręci się wokół obowiązków domowych, dzieci oraz pracy. Niespodziewanie wszystko zmienia się, gdy na jej drodze pojawia się Jan (Maciej Musiał). Dużo młodszy i przystojny mężczyzna okazuje jej zainteresowanie na jakie od męża od dawna nie mogła liczyć. Znajomość szybko przeradza się w namiętny romans. Jak potoczą się losy kochanków? Czy Nina zrezygnuje ze stabilizacji na rzecz płomiennej miłości?

Nicole Scherzinger"My Heart Will Go On" w rockowej wersji? Scherzinger podjęła się wyzwania

Produkcja bije rekordy popularności na Netfliksie. Jednak recenzje filmu nie są zbyt przychylne

Film "Dzisiaj śpisz ze mną" zadebiutował na Netfliksie 1 marca i podczas premierowego weekendu pobił prawdziwy rekord. Dramat był oglądany przez aż 12,2 mln godzin, zyskując tym samym 1. miejsce wśród nieanglojęzycznych produkcji i 3. miejsce wśród wszystkich tytułów dostępnych na platformie. Kolejne dni okazały się równie owocne, a historia zakazanej miłości nieustannie znajduje się wśród dziesięciu najpopularniejszych produkcji Netfliksa.

Niestety w parze z popularnością nie idą pozytywne opinie. Film Roberta Wichrowskiego gromadzi niskie noty wśród subskrybentów platformy, a ponadto zbiera niepochlebne recenzje wśród krytyków. Zdaniem filmoznawców przedstawiona historia jest banalna, a główny wątek, choć obiecujący, został sprowadzony jedynie do erotycznych powiązań między bohaterami i nie rozwija głębszych aspektów ich znajomości.

Robin WilliamsWybitny komik popełnił samobójstwo. Wiele lat walczył z depresją

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: