Grała dziewczynę Jasia Fasoli. Dziś ma 59 lat i jest nie do poznania

Choć ostatni klaps na planie kultowego "Jasia Fasoli" padł ponad 30 lat temu, to produkcja wciąż ma rzesze wiernych fanów. Jedną z gwiazd serialu była Matilda Ziegler, która wcieliła się w rolę dziewczyny głównego bohatera. Jak dziś wygląda aktorka?

W latach 90. ubiegłego wieku serial "Jaś Fasola" bił rekordy popularności i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Jedną z aktorek, która wystąpiła w komediowej produkcji, była Matilda Ziegler. Jak zmieniła się od czasów grania dziewczyny tytułowego bohatera?

Zobacz wideo Magia lat 90-tych, czyli wspomnienia powracają w literaturze [Popkultura]

Rola w "Jasiu Fasoli" była jej debiutem. Zagrała tylko w czterech odcinkach

Nie tylko Rowan Atkinson zyskał rozpoznawalność za sprawą kultowego "Jasia Fasoli". Komediowa produkcja okazała się przepustką do kariery również dla Matildy Ziegler, która wystąpiła w zaledwie czterech z czternastu odcinków serialu. Dla 31-latki był to debiut przed kamerą. Młoda aktorka wcieliła się w kilka różnorodnych ról. Zagrała kelnerkę, matkę i policjantkę, ale największą sympatię widzów zdobyła jako zahukana Irma Gobb, czyli dziewczyna tytułowego bohatera.

Rola w legendarnym serialu otworzyła Ziegler drzwi do filmowego świata. Aktorka zagrała w kilku produkcjach, m.in. "Dekadencja", "Zabić Hitlera" czy "Samochodowe imperium". Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2022 roku w filmie "Living".

Od premiery "Jasia Fasoli" minęło prawie 30 lat. Tak zmieniła się dziewczyna tytułowego bohatera

Pod koniec 2022 roku ukazał się dokument "Jaś Fasola – sto lat", w którym, jako członkini obsady, pojawiła się również Matilda Ziegler. Fani kultowego serialu byli w szoku widząc jej młodzieńczy wygląd. W tym roku aktorka skończy 59 lat. 

Matilda ZieglerMatilda Ziegler screen youtube.com/Mr Bean

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: