Rodzina śpiewa "Sto lat" Bruce'owi Willisowi. Demi Moore pokazała słodkie wideo

Bruce Willis świętował 68. urodziny w towarzystwie swojej żony, byłej żony Demi Moore i ich dzieci. Aktor, u którego zdiagnozowane zostało otępienie czołowo-skroniowe, zdmuchnął świeczki, a nawet na chwilę przyłączył się do śpiewania "Happy Birthday".

Wideo opublikowane na Instagramie przez Demi Moore pokazuje m.in. żonę Willisa Emma Heming Willis oraz córkę Bruce'a i Demi - Rumer Willis, która jest w zaawansowanej ciąży, co bardzo ucieszyło jej ojca. Po odśpiewaniu "Happy Birtday" i zdmuchnięciu świeczek przez jubilata, bliscy skandowali także "hip-hip, hura!".

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

Urodziny Bruce'a Willisa. Cała rodzina śpiewa, życząc mu wszystkiego najlepszego

Demi Moore napisała w poście:

Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dziś świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękuję wszystkim za miłość i ciepłe życzenia - wszyscy je czujemy.
 

Willis i Moore mają trzy córki: Rumer (34 lata), Scout (31) i Tallulah (29). Z Emmą Heming Willis aktor "Szklanej pułapki" i "Szóstego zmysłu" ma dwójkę dzieci: Mabel (10) oraz Evelyn (8).

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O pogarszającym się stanie zdrowia Bruce'a Willisa usłyszeliśmy w zeszłym roku, wtedy aktor zdecydował się zakończyć aktorską karierę. Rodzina odtwórcy roli Johna McClane'a w lutym poinformowała o postawionej przez lekarzy diagnozie. Bruce Willis ma zdiagnozowane otępienie czołowo-skroniowe, zwane także demencją. Zmiany w mózgu są często na tyle poważne, że uniemożliwiają samodzielne funkcjonowanie. Oprócz tego demencja wiąże się także z zaburzeniami emocjonalnymi, problemami z komunikacją, a nawet afazją, czyli utratą zdolności mowy wskutek uszkodzenia mózgu. 

Niestety, w naszych czasach nie istnieje żadna metoda leczenia demencji.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: