Żona Bruce'a Willisa opublikowała wzruszające nagranie. "Zaczęłam poranek od płaczu"

Stan zdrowia Bruce'a Willisa od kilku miesięcy nie napawa optymizmem. Mimo choroby aktora jego rodzina stara się wieść normalne życie. W miniony weekend hollywoodzki gwiazdor obchodził 68. urodziny. Z tej okazji jego żona Emma Heming zamieściła w sieci nagranie i wyjawiła, jak radzi sobie z chorobą ukochanego.

W minioną niedzielę (19 marca 2023 roku) Bruce Willis obchodził 68. urodziny. Rodzina aktora świętowała ten szczególny dzień, a jego żona zamieściła w sieci nagranie. Wyjawiła, że poranek nie był dla niej najłatwiejszy i zaczęła go od płaczu.

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

Bruce Willis zmaga się z chorobą. Stan zdrowia aktora stale się pogarsza

Bruce Willis znany jest z licznych ról w najpopularniejszych produkcjach kina akcji. Niestety kilkanaście miesięcy temu hollywoodzki gwiazdor postanowił oficjalnie zakończyć karierę i zniknął z ekranów. Powodem tej decyzji była nieustannie postępująca afazja. Jednak to nie jedyne problemy zdrowotne, z jakimi się zmaga. Okazało się, że Willis cierpi również na otępienie czołowo-skroniowe, które powoduje szereg licznych dolegliwości, w tym m.in. problemy z nową, pamięcią, koordynacją czy regulowaniem emocji.

 

Aktor obchodził 68. urodziny. Jego żona zamieściła w sieci wzruszające nagranie

Z okazji 68. urodziny Bruce’a Willisa jego żona Emma Heming opublikowała na Instagramie nagranie, w którym zdradziła, że życie z chorobą męża nie jest dla niej najłatwiejsze. — A więc dzisiaj są urodziny mojego męża. Zaczęłam poranek od płaczu. Widzicie to po moich spuchniętych oczach i zasmarkanym nosie — powiedziała kobieta, po czym dodała, że nie wszystko wygląda tak beztrosko, jak można wywnioskować po niewielkich urywkach z życia publikowanych w sieci. Przyznała, że codziennie stara się łączyć opiekę nad schorowanym mężem i dwójką dzieci. — Smutek dopada mnie każdego dnia, szczególnie mocno dzisiaj, w jego urodziny — wyjawiła na filmiku, dziękując fanom Willisa za wsparcie.

 

Niedługo później na profilu Emmy Haming pojawił się kolejny wpis. Tym razem nagranie było składanką ukazującą różne chwile z życia aktora i jego rodziny. — I zawsze będę go kochać. Wszystkiego najlepszego, moje kochanie — napisała żona Bruce’a Willisa pod wzruszającym wideo.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: