Będzie film o Lewandowskim! Jest już zwiastun, a w nim ujęcia piłkarza z dzieciństwa. "Muszę to zobaczyć"

31 marca na platformie Amazon Prime Video zadebiutuje film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Piłkarz opublikował w swoich mediach społecznościowych krótką zapowiedź. Widać w niej m.in. niepublikowane wcześniej nagrania z dzieciństwa "Lewego".

Film "Lewandowski - Nieznany" to pierwsza polska produkcja własna przygotowana przez Amazon Prime Video. Prace nad dokumentem zaczęły się już w 2021 roku, a początkowo miał zadebiutować na platformie streamingowej w 2022 roku. Premierę przesunięto ze względu na transfer piłkarza do FC Barcelona. W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Co w nim zobaczymy?

W opublikowanym w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie Lewandowskiego, zwiastunie widać m.in. fragmenty nigdy wcześniej niepublikowanych nagrań z dzieciństwa piłkarza. Możemy zobaczyć pierwsze kroki kilkuletniego Roberta na boisku przeplatane popisami w karierze seniorskiej. W dokumencie pojawią się też rozmowy z rodziną, w tym z żoną, Anną i siostrą, Mileną Lewandowską-Miros. Wypowiada się również Thierry Henry, znany napastnik, który był inspiracją dla "Lewego". W dokumencie mają pojawić się też trenerzy, z którymi pracował Lewandowski, m.in. Jurgen Klopp.

 

"Lewandowski - Nieznany". Wśród gości rodzina "Lewego" i legendy piłki nożnej

- Zawsze chciałem się wyłamywać poza przeciętność - mówi Lewandowski. Siostra piłkarza wspomina m.in., że już w dzieciństwie Lewandowski żył piłką nożną. - Grał w szkole, grał po szkole, wracał z treningu i do nocy grał w piłkę - mówi Milena Lewandowska-Miros. - To lubię w Robercie. Jego pragnienie, by zawsze robić więcej - mówi Thierry Henry, legendarny francuski piłkarz. Można więc spodziewać się wielu ciekawych "smaczków" z życia piłkarza. Pod zwiastunem, który pojawił się na profilu Roberta Lewandowskiego na Instagramie, widać komentarze fanów, którzy nie mogą się doczekać filmu dokumentalnego.

Czekamy!
To jest pozycja obowiązkowa! Muszę to zobaczyć!
Nie mogę się doczekać!

Dokument w reżyserii Macieja Kowalczuka zadebiutuje na platformie Prime Video 31 marca.

Zobacz wideo To dlatego Lewandowski nie pojawił się na konferencji
Więcej o: