Dom z thrillera "Gorączka" został wystawiony na sprzedaż. Na podłodze wciąż są plamy krwi

Pamiętacie dom, w którym rozgrywała się kilka scen kultowego thrillera "Gorączka" z Alem Pacino i Robertem De Niro w głównych rolach? Posiadłość właśnie trafiła na sprzedaż. By wejść w posiadanie nieruchomości, trzeba zapłacić 1,6 mln dolarów.

Dom na palach, który pojawił się w wielu hollywoodzkich produkcjach, został właśnie wystawiony na sprzedaż. Aby wejść w posiadanie budynku, nowy nabywca musi zapłacić obecnemu właścicielowi aż 1,6 mln dolarów.

Zobacz wideo "RRR" - opowieść o heroicznej walce niepodległościowej [ZWIASTUN]

Nieruchomość z kultowego filmu "Gorączka" trafiła na sprzedaż. Na podłodze wciąż jest plama krwi

Dla wielu ta nieruchomość nie będzie zbyt atrakcyjna, lecz dla kinomaniaków może mieć szczególną wartość. To właśnie tutaj kręcono sceny do takich produkcji jak "Zabójcza broń 2" czy "Aniołki Charliego". Jednak największą popularność dom na palach zyskał za sprawą kultowego thrillera Michaela Manna "Gorączka" z 1995 roku. W jednym z pomieszczeń bohater grany przez Roberta De Niro znajduje swojego konającego wspólnika (w tej roli Danny Trejo). By ulżyć mu w cierpieniu, oddaje śmiertelny strzał z pistoletu. Według serwisu L.A. Taco, na podłodze wciąż znajduje się plama sztucznej krwi, której nie udało się domyć po zakończeniu zdjęć.

 

Budynek ma ponad 180 metrów kwadratowych. Jak posiadłość reklamują właściciele? 

Budynek, który powstał w 1962 roku, został właśnie wystawiony na sprzedaż. By wejść w jego posiadanie trzeba zapłacić obecnym właścicielom 1,6 mln dolarów, co daje około 7 mln polskich złotych. Posiadłość liczy sobie 187 metrów kwadratowych, na którą składają się m.in. trzy pokaźnych rozmiarów sypialnie oraz taka sama ilość łazienek. Dużym atutem jest również widok z tarasu, który obejmuje panoramę Los Angeles, oceanu oraz kultowego napisu "Hollywood".

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: