Jennifer Lopez rozcięła oko Jane Fondy wielkim pierścieniem. "Nigdy nie przeprosiła"

Jane Fonda opowiedziała w programie Drew Barrymore o wypadku, do którego doszło w 2005 roku na planie filmu "Sposób na teściową". W jednej ze scen Fonda i Jennifer Lopez musiały się nawzajem policzkować, co skończyło się rozlewem krwi i rozciętym okiem jednej z gwiazd. Teraz aktorka się śmieje, że nigdy nie otrzymała przeprosin od winowajczyni.

"Sposób na teściową" to komedia romantyczna, w której główna bohaterka (Jennifer Lopez) ma twardy orzech do zgryzienia. Uwielbia swojego narzeczonego, on ją kocha bezgranicznie, ale jego mama (Jane Fonda) ma wobec niej zdecydowane obiekcje. Chce się wybranki syna pozbyć za wszelką cenę i sprawić, żeby ten wrócił do byłej dziewczyny, która jej zdaniem jest lepszą kandydatką na żonę. By tego dokonać, postanawia skrajnie uprzykrzyć życie młodej narzeczonej - a przy okazji udaje niewiniątko.

Zobacz wideo "Wyjdź za mnie" - zwiastun komedii romantycznej z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez musiała uderzyć Jane Fondę w twarz i polała się krew

Grana przez Jennifer Lopez oczywiście się orientuje w intrydze i na pewnym etapie dochodzi do ostrej konfrontacji. Scenarzyści rozpisali scenę, w której panie nawzajem okładają się po twarzy. O kręceniu tej sekwencji Jane Fonda opowiedziała na kanapie w programie "The Drew Barrymore Show":

Ja policzkuję ją, ona policzkuje mnie. Więc Jennifer, jak to Jennifer, miała na ręku ten gigantyczny pierścionek z brylantem. Więc po jednym z kolejnych uderzeń, ten pierścionek rozciął mi oko i brew.

- Wiecie, że nigdy mnie nie przeprosiła? - skończyła z przekąsem opowieść o tamtym wypadku.

 

Jennifer Lopez także opowiedziała o zajściu w jednym z wywiadów, jednakże utrzymuje, że przeprosiła. - Rozmawialiśmy o tym, jak to zrobić bez końca. Tak bardzo się bałam uderzyć Jane Fondę albo jakoś ją skrzywdzić. A ona była taka zblazowana i powiedziała: Po prostu mnie uderz i się tym nie przejmuj. Ja odpowiedziałam: Nie! Nie chcę ci zrobić krzywdy! Powiedziała mi: Po prostu to zrób. No więc kręcimy, i Jane naprawdę się wczuła - przywaliła naprawdę mocno. Pamiętam tylko, że potem miała nad okiem pęcherz z krwią. Do tego trafiłam paznokciem w gałkę oczną. Byłam przerażona i krzyczałam: O boże, tak bardzo przepraszam - wspominała jeszcze w 2019 roku.

 

Można więc przypuszczać, że Jane Fonda w najnowszym programie trochę żartowała, albo z wrażenia zapomniała przerażone okrzyki piosenkarki. I kto mówił, że aktorstwo to łatwy zawód?

Jennifer Lopez Morris: Jennifer Lopez usuwała z przesłuchań tancerzy ze względu na znak Zodiaku

"Sposób na teściową" wyreżyserował Robert Luketic, a sama produkcja była pierwszym filmem, w którym Jane Fonda zagrała po 15-letniej przerwie w karierze. W obsadzie znaleźli się także Michael Vartan, Wanda Sykes, Adam Scott, Monet Mazur, Annie Parisse, Will Arnett, Elaine Stritch i Stephen Dunham. Budżet produkcji wyniósł 43 mln dolarów, a na IMDB można przeczytać, że koszty zwróciły się z nawiązką, bo produkcja zarobiła na całym świecie poand 155 mln dolarów.

Więcej o: