Dla Wójcik porzucił narzeczoną. Gdy romans się zakończył, wrócił do niej z powrotem

Artur Żmijewski i Magdalena Wójcik poznali się na studiach w warszawskiej szkole teatralnej. Zauroczenie sprawiło, że dla niej porzucił swoją ówczesną narzeczoną. Szalona miłość nie trwała jednak długo.

Magdalena Wójcik dziś znana jest przede wszystkim z roli w "Klanie", w którym od 2013 roku gra Beatę Borecką. Artur Żmijewski od 2008 roku występuje w głównej roli w serialu "Ojciec Mateusz". Zanim oboje zaczęli rozwijać karierę i stali się sławni, łączył ich romans. Poznali się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Magdalena Wójcik leczyła złamane serce po tym, gdy Jacek Chmielnik, w którym była zakochana, stanął na ślubnym kobiercu. Artur Żmijewski był zaręczony. Koleżanka ze studiów zawróciła mu jednak w głowie na tyle, że dla niej porzucił narzeczoną.

Więcej podobnych historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Koleżanka ze studiów zawróciła mu w głowie. To dla niej porzucił narzeczoną

Artur Żmijewski był wtedy związany z Pauliną. Poznali się w liceum w Legionowie, miłość kwitła. W wakacje, w tajemnicy przed rodzicami, wybrali się pod namiot na Mazury. Wspierała go, gdy zdawał na studia do szkoły aktorskiej. Jednak po rozpoczęciu nauki w Warszawie coś zaczęło się między nimi psuć. Rozstali się, choć jeszcze nie tak dawno planowali ślub. Okazało się, że powodem rozstania była… Magdalena Wójcik. Koleżanka ze studiów mocno zauroczyła Żmijewskiego. Para długo ukrywała swój związek, choć nie było to łatwe. Występowali razem w teatrze, grali w filmach, wciąż studiowali na jednej uczelni. To podobno Wójcik zdecydowała o zerwaniu.

 

Gdy się rozstali, Artur Żmijewski wrócił do byłej narzeczonej. Wybaczyła mu romans

Po rozstaniu z Magdaleną Wójcik Żmijewski postanowił wrócić do porzuconej wcześniej narzeczonej. Paulina wybaczyła mu romans. Pobrali się w 1992 roku i są razem do dziś. Doczekali się trójki dzieci. – Nie zdążyłem zwariować ani nagrzeszyć, bo miałem tak dużo obowiązków, że nie było czasu na szaleństwa – przyznał Artur Żmijewski w rozmowie z "Twoim Stylem". – Nie mam ochoty na żadne ekscesy czy skandale. Nie chadzam do knajp, nie jestem typem rozrywkowym – dodał.

Magdalena Wójcik po rozstaniu również odnalazła szczęście. W 1997 roku wyszła za mąż za Michała Zielińskiego. Para rozstała się jednak w 2005 roku.

 
Więcej o: