Najstarsza córka Baracka Obamy będzie reżyserką. "Ma ogromny talent i bardzo ciężko pracuje"

Już niebawem najstarsza córka byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych zadebiutuje jako reżyserka. Malia Obama pracuje właśnie nad stworzeniem krótkometrażowego filmu. W projekt zaangażowany jest znany w branży twórca. Co wiadomo na temat produkcji?

Najstarsza pociecha Baracka i Michelle Obamów już niebawem zadebiutuje w branży filmowej. 24-latka postanowiła stworzyć swój pierwszy krótkometrażowy film. Pomysł Malii Obamy przypadł do gustu twórcy wielokrotnie nagradzanego serialu "Atlanta", Donaldowi Gloverowi, który postanowił zająć się produkcją. Co wiadomo na temat projektu?

Zobacz wideo

Córka Baracka Obamy nakręci film. 24-latka nawiązała współpracę z cenionym w branży producentem

Malia Obama nawiązała współpracę z cenionym w branży filmowej aktorem, scenarzystą i producentem, Donaldem Gloverem, który znany jest szerszej publiczności pod pseudonimem Childish Gambio. Twórca ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym zdobycie Złotego Globu za rolę w serialu "Atlanta". Teraz artysta wyprodukuje krótkometrażowy film 24-latki, do którego prace powoli się rozpoczynają. W wywiadzie dla "GQ" stwierdził, że młoda Obama traktuje go w pewnym sensie jak mentora, przewodnika i ufa jego wskazówkom. — Najpierw porozmawialiśmy o tym, że ona może to zrobić tylko raz. Powiedziałem jej: "Jesteś córką Obamy. Jeśli nakręcisz zły film, będzie się to za tobą ciągnęło". Chcieliśmy jednak dać jej wolność twórczą, nawet jeśli oznacza to, że cały proces będzie nieco wolniejszy — opowiadał Glover o warunkach współpracy.

Malia Obama debiutowała już w roli scenarzystki. Co wiadomo o jej najnowszym projekcie?

Szczegóły najnowszego projektu Malii Obamy na ten moment nie zostały ujawnione. Nie wiadomo na czym skupi się fabuła ani kto pojawi się w obsadzie. Jednak po wcześniejszych dokonaniach artystycznych 24-latki można przypuszczać, że ponownie dołoży wszelkich starań, by zadowolić widzów. Córka byłego prezydenta USA już jakiś czas temu debiutowała w branży, lecz w roli scenarzystki.

 

Malia Obama napisała scenariusz do jednego z odcinków serialu "Rój" i to w ten sposób nawiązała współpracę z Gloverem. — Niektóre pomysły Malii były absolutnie szalone, a zarazem zabawne i błyskotliwe jak diabli. Jest niesamowicie utalentowaną i oddaną swojemu rzemiosłu pisarką. Jej wkład był olbrzymi — mówiła twórczyni produkcji, Janine Nabers, w rozmowie z "Entertainment Tonight". Z tymi słowami bezdyskusyjnie zgodził się Glover, twierdząc, że Malia Obama ma nie tylko talent, ale również jest zdeterminowana i ciężko pracuje na swój sukces. — Ma ogromny talent i bardzo ciężko pracuje. Jej styl pisania jest świetny. Czuję, że niedługo otworzą się przed nią naprawdę wspaniałe możliwości — skwitował artysta.

Więcej o: