Mila Kunis i Ashton Kutcher wydziedziczą swoje dzieci? "Nie powinny dostać niczego na tacy"

Mila Kunis i Ashton Kutcher mają nietypowe podejście do pieniędzy. Choć majątek aktorskiej pary szacowany jest na 275 mln dolarów, to ich dzieci nie odziedziczą tej fortuny. Dlaczego?

Wydawać by się mogło, że dzieci gwiazd mają beztroskie życie. Jednak nierzadko umniejsza się ich zawodowym sukcesom, twierdząc, że to zasługa sławnych rodziców, a nie ich ciężkiej pracy. Coraz popularniejszym staje się wyrażenie "nepo baby", które określa osoby, które robią karierę tylko dzięki pomocy bliskich. Ashton Kutcher i Mila Kunis nie chcą, by w przyszłości ich dzieci były wytykane palcami. Do swojego majątku mają dość osobliwe podejście. 

Zobacz wideo Netflix szokuje kontynuacją "Różowych lat 70.". "Różowe lata 90." im dorównają? [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Obydwoje pochodzą z ubogich rodzin. Na swój sukces pracowali latami

Na swój sukces Mila Kunis i Ashton Kutcher zasłużyli latami ciężkiej pracy. Żadne z nich nie pochodzi bowiem z bogatej rodziny i nie mogło liczyć na wsparcie bliskich. Aktorka urodziła się w Ukrainie, a do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się, będąc jeszcze dzieckiem. W dodatku jej rodzice na start za oceanem mieli zaledwie 7 dolarów, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach. Z kolei Kutcher jest synem robotnika, a rodzina wielokrotnie borykała się z poważnymi problemami finansowymi.

Obydwoje przez wiele lat pracowali na planach hollywoodzkich produkcji. W wywiadach podkreślali, że nie było im łatwo zyskać uznanie w środowisku, lecz determinacja sprawiła, że osiągnęli sukces. Ich majątek, który według "Forbesa" wynosi około 275 mln dolarów, to efekt wielu lat pracy przed kamerą i licznych inwestycji. Aktorska para lokuje pieniądze w startupach, pomnażając w ten sposób swój majątek. Kutcher ma udziały m.in. w Spotify, Skype czy Uberze.

Ich dzieci nie będą "nepo babies". Kunis i Kurcher nie zostawią majątku swoim pociechom

Choć aktorska para ma fortunę, to ich dzieci, 6-letnia Waytt Isabelle i 4-letni Dimitr Portwood, nie odziedziczą tego majątku. Kucher i Kunis nie chcą, by do ich dzieci przylgnęła łatka "nepo babies". Uważają, że na swój sukces muszą zapracować sami. — Oboje z Milą sami od podstaw zapracowaliśmy na wszystko, co mamy i tego samego chcemy nauczyć nasze dzieci. Dla ich własnego dobra nie powinny dostać niczego na tacy — powiedział z przekonaniem Kutcher w podcaście Daksa Shaparda. Gwiazdor wyznał jednak, że pieniądze się nie zmarnują i będą sukcesywnie przekazywane na cele charytatywne. Co myślicie o takim podejściu?

Więcej o: