Anna-Maria Sieklucka wystąpi w filmie reżysera "Gry o Tron". Otrzymała główną rolę w thrillerze

Anna-Maria Sieklucka wystąpi w filmie Neila Marshalla. Jeden z twórców "Gry o Tron" powierzył polskiej aktorce główną rolę w swoim najnowszym thrillerze "Compulsion". Produkcja będzie inspirowana klasyką gatunku.

Anna-Maria Sieklucka widzom jest głównie znana z roli Laury w ekranizacji powieści "365 dni". Wkrótce może się to zmienić, gdyż aktorka otrzymała angaż do thrillera w reżyserii Neila Marshalla. Niedługo mają ruszyć prace nad produkcją. Co już o niej wiadomo?

Zobacz wideo

Polska aktorka zagra w filmie Neila Marshalla. Sieklucka otrzymała główną rolę

Anna-Maria Sieklucka poinformowała na swoim profilu na Instagramie o nowym projekcie, w którym wystąpi. Aktorka nawiązała współpracę z Neilem Marshallem, który jest odpowiedzialny za takie produkcje jak "Centurion", "Hellboy", "Hannibal" czy "Gra o Tron". 

 
Nazywam się Evie. Nowa przygoda zaczyna się teraz

— napisała Sieklucka, ogłaszając swój sukces. Na post aktorki szybko zareagował reżyser.

Tak się cieszę, że mogę towarzyszyć Ci w tej przygodzie

— wyraził swoje zadowolenie Neil Marshall. 

Sieklucka wystąpi u boku największych gwiazd. Znane są szczegóły dotyczące produkcji

Głównym wątkiem fabularnym filmu "Compulsion" będzie relacja dwóch kobiet, które zostają wplątane w serię przerażających morderstw na Malcie. Produkcja będzie inspirowana takimi klasykami gatunku jak "Fatalne zauroczenie" czy "Nagi instynkt". Sieklucka wcieli się w postać z pozoru niewinnej i cichej dziewczyny, a jej partnerką na ekranie będzie Charlotte Kirk, która zagra bezlitosną i wyrachowaną złodziejkę. W obsadzie produkcji znalazły się również inne gwiazdy światowego formatu, m.in. Zach McGowan, Giulia Gorietti czy Harvey Dean. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się już w przyszłym tygodniu. 

Więcej o: