Zagrała w serialu Netfliksa, znaleziono ją martwą w mieszkaniu. Bliscy 26-latki proszą o jedno

Jung Chae-yul nie żyje. 26-latka zanim rozpoczęła karierę aktorską wzięła udział w koreańskim programie dla modelek "Devil's Runway". Młoda kobieta została znaleziona martwa w swoim domu.

Południowokoreańska modelka i aktorka Jung Chae-yul zyskała największą popularność dzięki serialowi koreańskiemu "Zombie Detective". Produkcja została stworzona w 2020 roku dla platformy Netflix. 26-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu.

Jung Chae-yul nie żyje. Gwiazda serialu Netfliksa miała zaledwie 26 lat

Informację o śmierci młodej gwiazdy przekazała jej agencja. W oświadczeniu przedstawiciele aktorki poinformowali, że ich podopieczna zmarła 11 kwietnia 2023 roku, a jej rodzina prosi media i fanów 26-latki o zapewnienie im spokoju w tym trudnym dla nich czasie. W komunikacie poproszono również o powstrzymanie się od rozsiewania plotek, pisania artykułów i spekulowania na temat przyczyny śmierci aktorki do chwili ujawnienia szczegółów zgonu.

Jung Chae-yul urodziła się 4 września 1996 roku. Zanim została aktorką, zajmowała się modelingiem. Rozpoczęła karierę w koreańskiej odsłonie reality show "Devil's Runway". Przełom w karierze dziewczyny nastąpił cztery lata po występie w programie telewizyjnym. Wówczas zaproponowano jej rolę Bae Yoon-mi w serialu Netfliksa "Zombie Detective". Aktorka zagrała również w filmie "Deep" oraz dostała główną rolę w k-dramie "Wedding Impossible". W chwili śmierci Jung Chae-yul projekt był nadal w fazie produkcji. Zgodnie z doniesieniami serwisu Star News, wstrzymano prace na produkcją a producenci zastanawiają się, jakie decyzje podjąć w związku z tragicznymi wydarzeniami.

 

Aktorka była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie śledziło przeszło 31 tysięcy użytkowników. Ostatnią beztroską sesję 26-latka zamieściła zaledwie kilka dni temu. Pod postem posypały się słowa rozpaczy fanów oraz kondolencje dla bliskich Jung Chae-yul.

Więcej o: