Dorota Chotecka pomyliła go z Norkiem. Zabawne nagranie robi furorę w sieci. "Tadzik! Na górę!"

Dla Doroty Choteckiej rola Danusi Norek w kultowym już serialu "Miodowe lata" stała się przepustką do kariery i świata show-biznesu. Teraz aktorka opublikowała w sieci zabawne nagranie nawiązujące do produkcji.

Dorota Chotecka słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. W końcu największą popularność przysporzyła aktorce rola w kultowym serialu komediowym. Teraz gwiazda postanowiła powrócić do roli, za którą pokochali ją widzowie, publikując w sieci zabawne nagranie.

Zobacz wideo Dorota Chotecka w odważnym stroju kąpielowym. Fani: "Kobieto, ależ Ty masz figurkę"

Ulubiony serial Polaków. Perypetie Norków i Krawczyków widzowie śledzili przez 6 lat

"Miodowe lata" zadebiutowały na antenie Telewizji Polsat w połowie października 1998 roku. Choć od tamtej pory minęło prawie 25 lat, to zarówno produkcja, jak i odtwórcy głównych ról, wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem i sympatią widzów. Fabuła serialu skupia się wokół perypetii motorniczego tramwaju, Karola Krawczyka (w tej roli Cezary Żak) i jego przyjaciela, kanalarza, Tadeusza Norka (Artur Barciś).

Mężczyźni zamieszkują jedną ze starych kamienic na warszawskiej Woli. Choć należą do klasy robotniczej, a ich skromne życie pozbawione jest udogodnień i luksusów, to obaj mają mentalność milionerów i nieustannie myślą o tym, jak zdobyć fortunę. Niestety, każdy ich "genialny pomysł" kończy się fiaskiem. By wybrnąć z opresji, nierzadko korzystają z pomocy rozsądnych żon, Alinki (Agnieszka Pilszewska, którą później zastąpiła Katarzyna Żak) i Danusi (Dorota Chotecka), które z dystansem podchodzą do ich biznesowych planów.

 

Chotecka pomyliła go z Norkiem. Fani nie kryli rozbawienia

Danuta Chotecka wcielająca się w rolę Danusi Norek w "Miodowych latach", od razu skradła serca milionów widzów. Po prawie 20 latach od zakończenia produkcji, aktorka postanowiła powrócić do jednej ze swoich licznych znakomitych kreacji aktorskich. W sieci opublikowała zabawne nagranie, na którym zaczepia pracującego kanalarza.

Mnie śmieszy… Pamiętacie Dankę i Norka?

— napisała pod wpisem.

 

Na filmiku widzimy, jak aktorka podchodzi do mężczyzny, który akurat pracuje przy włazie na chodniku. — Cześć Norku — zaczepiła zajętego fachowca, na co on zdezorientowany odpowiedział "Dzień dobry". Gdy wychylił się spod ziemi, aktorka natychmiast się zrehabilitowała, wciąż nie wychodząc z roli. — Ojej przepraszam, z mężem pomyliłam — wytłumaczyła się i odeszła, robiąc charakterystyczne dla jej bohaterki ruchy. 

Nagranie przypadło do gustu internautom, wywołując furorę. Fani w licznych komentarzach podkreślali, że to jedna z najlepszych ról w artystycznym dorobku Choteckiej.

Ze wszystkich postaci serialu "Miodowe lata", to Pani skradła moje serce
Nie no ale to powinno być "Tadzik! Na górę!" Co tak kulturalnie
Jeden z najlepszych seriali
Norek pewnie teraz lunatykuje po dachach

— pisali zachwyceni internauci. Wielu zdradziło również, że do dziś z radością wracają do ulubionych odcinków "Miodowych lat", oglądając perypetie bohaterów. Pamiętacie ten serial?

Więcej o: