"Porady na zdrady" wracają. W obsadzie nie mogło zabraknąć króla polskich komedii romantycznych

"Porady na zdrady" do polskich kin trafiły 24 lutego 2017, a na wielkim ekranie obejrzało go 700 tys. widzów. Po sześciu latach fani produkcji doczekali się dalszej części historii. Kilka dni temu w sieci pojawił się zwiastun. Kto powróci w "Porady na zdrady 2"?

"Porady na zdrady" opowiadały o zdradzonej w dniu ślubu Kalinie (w tej roli Magdalena Lamparska) i porzuconej Fretce (Anna Dereszowska), które postanawiają połączyć siły i tworzą dość nietypowy biznes. Dzięki niemu mogą pomagać kobietom niepewnym co do lojalności partnerów i testować ich wierność. Sprawy komplikują się, gdy na drodze Kaliny staje Maciej (w tej roli Mikołaj Roznerski).

Więcej o kinie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Klasyka komedii romantycznych - kto nie zna, poznać musi, kto zna, ten wie, o co chodzi

"Porady na zdrady" powracają. O czym będzie opowiadała druga część komedii romantycznej?

Po sześciu latach do kin trafi druga odsłona historii. Kilka dni temu w serwisie YouTube pojawił się zwiastun produkcji. O czym będą opowiadać "Porady na zdrady 2"? Jak czytamy w opisie do zwiastuna, to historia "o mężczyznach, którzy nie wiedzą, jak być facetami i kobietach, które ledwo z nimi wytrzymują". Maciej i Kalina wyjechali na drugi koniec świata, a stery w poradni przejmuje brat Maćka, Franek. To jednak nie podoba się jego dziewczynie, Asi, co z kolei prowadzi do afer, nieporozumień i zazdrości. W filmie zobaczymy nowe postaci, a wśród aktorów znajdziemy wiele nazwisk dobrze znanych koneserom polskich komedii romantycznych, choć tym razem zabraknie Mikołaja Roznerskiego.

"Porady na zdrady 2". W obsadzie dobrze znani

W "Porady na zdrady 2" powróci dobrze znany z poprzedniej części Tomasz Karolak (w roli Tymka). Poza królem polskich komedii romantycznych, bez którego twórcy i widzowie nie wyobrażają sobie już polskiej produkcji o miłości, pojawią się też Antoni Królikowski, Rafał Zawierucha, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Piotr Gąsowski, Karolina Chapko, Anna Samusionek i Renata Dancewicz.

Drugą część komedii romantycznej wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich hitów, jak "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech" czy "Nigdy w życiu". Film do kin trafi 4 sierpnia.

 
Więcej o: