Trwają prace nad filmem o życiu Magdy Gessler. Zagrać ją może prawdziwa seksbomba

Chociaż Magda Gessler ma ręce pełne roboty, to nie porzuciła planów o stworzeniu filmu o swoim życiu. Pojawiły się doniesienia na temat tego, kto wcieli się w rolę najsłynniejszej polskiej restauratorki. Możliwe, że będzie to znana aktorka, która jak mało kto może dorównać temperamentem gwieździe TVN.

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" od 2010 roku jest nieustannie jedną z najbardziej popularnych osobowości medialnych w naszym kraju. Już kilka lat temu mówiła o swoim marzeniu, aby powstał o niej film biograficzny. Wspominała wówczas, że według niej najlepszym reżyserem takiej produkcji byłby Pedro Almodovar, z którym podobno zna się z Akademii Sztuk Pięknych. Tygodnik "Twoje Imperium" i dziennikarka filmowa Karolina Korwin Piotrowska skontaktowały się z firmą artysty i okazało się, że hiszpański reżyser nie kojarzy polskiej restauratorki. 

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Magda Gessler tańczy na planie

Film o Magdzie Gessler może pojawić się już niedługo!

To jednak nie powstrzymuje Magdy Gessler od swoich planów. Pod koniec zeszłego roku w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post wyznała, że cały czas ma w planach zrealizować film o swoim życiu. "Na razie prawdopodobnie wychodzi moje wino. Zaraz potem wchodzi być może duża produkcja filmu fabularnego. I moja kolekcja malarstwa. Może na tym do kwietnia poprzestanę" - poinformowała restauratorka.

Jednak od tej rozmowy upłynęło już trochę czasu i temat postanowił podjąć "Super Express", który dotarł do najświeższych wieści na temat planowanej produkcji. Okazuje się, że Magda Gessler już od kilku miesięcy sukcesywnie spotyka się z producentami i uczestniczy w pracach nad scenariuszem. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" chciałaby także sama wyreżyserować film, a w jego obsadzie widzi młode, nieznane aktorki, które miałyby się wcielić w nią samą sprzed lat.

Całkiem możliwe, że w roli Gessler z ostatnich lat zobaczymy jedną z największych seksbomb polskiego kina ostatnich dziesięcioleci - Katarzynę Figurę. Tak o tym wyborze wypowiedziała się dla tabloidu osoba związana z produkcją filmu: "Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała".

Gwiazda "Kilera" znana jest z tego, że nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem, a na zdjęciach, gdzie ma mocno nakręcone loki, rzeczywiście mocno przypomina Magdę Gessler. Aktorka jest znana także ze swojego energicznego usposobienia, dzięki któremu mogłaby w pełni oddać burzliwy charakter restauratorki. 

 
Więcej o: