Znamy datę premiery drugiego sezonu "And Just Like That". Powróci dobrze znana postać

"And Just Like That", sequel kultowego "Seksu w wielkim mieście", powrócił do losów przyjaciółek z Nowego Jorku. Fani zastanawiają się, kiedy kolejny sezon trafi na platformę HBO Max. Twórcy niedawno ogłosili datę premiery, opublikowali też pierwszy zwiastun.

"Seks w wielkim mieście" ma status serialu kultowego. Fani i fanki na całym świecie wciąż powracają do uwielbianych bohaterek. W 2021 roku powstała kontynuacja, opowiadająca o dalszych losach Carrie, Mirandy i Charlotte i nawiązująca też do filmowych sequeli. Jakiś czas temu HBO Max poinformowało, kiedy można się spodziewać premiery drugiego sezonu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ogłoszono powrót "Seksu w wielkim mieście". Czyli jak filmowcy grają na naszych sentymentach [Popkultura Extra]

"And Just Like That". W serialu powróciły kultowe przyjaciółki

Pierwszy sezon serialu "And Just Like That" (w polskiej wersji znanego jako "I tak po prostu") miał premierę 9 grudnia 2021 roku na platformie HBO Max. W produkcji powróciły znane już Carrie, Miranda i Charlotte. Tym razem przyjaciółki zmagały się z rzeczywistością życia po pięćdziesiątce.

 

Podobnie jak w kultowym już serialu, widzowie mogli podziwiać zjawiskowe stylizacje głównych bohaterek, nie brakowało też zwrotów akcji i uczuciowych zawirowań. Choć zabrakło Samanthy, granej przez Kim Cattrall, pierwszy sezon "And Just Like That" fani przyjęli entuzjastycznie, nic więc dziwnego, że zaplanowano kolejne odsłony.

Drugi sezon "And Just Like That". Kiedy premiera? Powróci dobrze znana postać

Prace nad drugim sezonem "And Just Like That" dobiegają końca, niedawno w sieci pojawił się też pierwszy zwiastun produkcji. Powrócą postacie znane z pierwszych odcinków, nie zabraknie też nowych miłosnych problemów. Pojawią się m.in. Victor Garber, znany z "Titanica", gwiazdor "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" Gary Dourdan i Candice Bergen, która powróci w roli redaktorki "Vogue", Enid Frick. Wiadomo też, że do roli Aidana, byłego ukochanego Carrie, powróci John Corbett. – Drugi sezon będzie o wzlotach i upadkach, o chwilach słabości i śmiechu. A także o odnajdywaniu radości przez osoby, które doświadczyły w swoim życiu cierpienia – przyznała Sarah Jessica Parker w rozmowie z "Entertainment Tonight". Fani dowiedzieli się, czego mogą się spodziewać w kolejnych odcinkach. Twórcy zapowiedzieli, że serial trafi na platformę HBO Max już w czerwcu. Nie podali jednak dokładnej daty premiery.

Więcej o: