Paweł Małaszyński zaniepokoił fanów swoim wpisem. "Nic już nie jest i nie będzie jak kiedyś"

Paweł Małaszyński opublikował na Instagramie nostalgiczny wpis. Pod zdjęciem, na którym samotnie spaceruje po plaży, w kilku słowach wyraził to, co aktualnie czuje. Pod wpisem natychmiast posypały się komentarze od zaniepokojonych fanów.

Paweł Małaszyński jest aktywny w mediach społecznościowych. W ten sposób kontaktuje się z fanami, dzieląc się zarówno tymi dobrymi, jak i smutnymi chwilami ze swojego życia prywatnego. Niedawno aktor opublikował zdjęcie z synem, który w tym roku przystąpił do egzaminu maturalnego. Teraz w sieci pojawił się kolejny, lecz tym razem przygnębiający, wpis.

Zobacz wideo Paweł Małaszyński w nowym sezonie "Usta usta"

Małaszyński napisał, co czuje. Jego słowa poruszyły internautów

Aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie refleksyjny post. Zdjęcie, na którym widzimy, jak samotnie spaceruje po pustej plaży, okraszone było słowami pełnymi rozgoryczenia i tęsknoty za tym, co przeminęło.

Nic już nie smakuje jak dawniej. Nic już nie jest i nie będzie jak kiedyś. Nic nie jest po, myślę, że to tyle. To wszystko. Nie mogę oczywiście tego wiedzieć, ale mam pewne podejrzenia, że to naprawdę tylko tyle

— napisał Małaszyński. W kolejnych słowach jeszcze bardziej dał do zrozumienia fanom, że przechodzi naprawdę trudne chwile i obawia się tego, jak będzie wyglądać przyszłość.

 
Zdziczałem i nim serce moje pogrąży się w chłodzie, będę wiatrem, słońcem, deszczem… Być może wkrótce nowy dzień znów będzie mój. Bez odbioru

— zakończył wpis, nie wyjawiając, co jest powodem tych nostalgicznych przemyśleń.

Fani zaniepokojeni wpisem aktora. Posypały się komentarze

Na reakcje odbiorców nie trzeba było długo czekać. Pod wpisem niemal od razu pojawiły się komentarze pełne słów wsparcia i troski. Internauci dziękowali aktorowi za jego wrażliwość i otwartość w mówieniu o emocjach, nawet jeśli nie są przyjemne. W licznych wiadomościach podkreślali, że to, jakim jest człowiekiem, pomoże mu przetrwać najtrudniejsze chwile.

Pawle, pięknie napisałeś. Twoja wrażliwość jest wartością. Nie pozwól sobie nigdy tego odebrać
Życie nas zmienia. (…) to dotyka wszystkich, nie jesteś osamotniony
Myśleć trzeba o tym co tu i teraz. A przyszłość będzie, jak będzie porządek z tym, co tu i teraz

— pisali fani. O komentarz pokusiła się nawet koleżanka po fachu, Paulina Holtz. Aktorka uznała jednak, że jego treść jest zbyt osobista, dlatego zdecydowała się wysłać do Małaszyńskiego prywatną wiadomość. Na forum poinformowała, że czeka na odpowiedź aktora. "Hej, zerkniesz w folder "inne"? Napisałam dwa słowa, będę wdzięczna. Uściski od Gamory" — napisała w komentarzu pod wpisem.

Więcej o: