Ten film urzekł widzów Netfliksa na całym świecie. Nadchodzi druga część filmu "Przez moje okno"

W zeszłym roku Netfliksa podbiła hiszpańska komedia romantyczna "Przez moje okno". Film powstał na podstawie książek Ariany Godoy, która podbiła serca dziewczyn na całym świecie. Chociaż film nie zyskał dobrych ocen, to jego popularność sprawiła, że streamingowy gigant zdecydował się stworzyć kolejne kontynuacje. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun drugiej części, która niedługo pojawi się w serwisie.

Tytuł sequela hiszpańskiego romansidła to "Przez moje okno: Rozdzieleni", a produkcja już wkrótce zadebiutuje na Netfliksie. W pierwszej części Raquel od dawna podkochiwała się w przystojnym sąsiedzie imieniem Ares, którego w końcu udaje jej się zdobyć. W drugiej części filmu będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami losu, które przyniesie wyjazd chłopaka na studia.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo

O czym opowie druga część "Przez moje okno"?

"Gdy Ares wyjeżdża na studia do Sztokholmu, utrzymywanie związku na odległość okazuje się dla niego i Raquel o wiele trudniejsze, niż się spodziewali. Gdy w końcu nadchodzi lato i spotykają się ponownie, okazuje się, że długi czas rozłąki oraz poznane w jego trakcie osoby nadszarpnęły ich – zdawałoby się – nierozerwalną więź" – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

 

W rolach głównych ponownie wystąpią Clara Galle i Julio Peña, a towarzyszyć im będą między innymi tacy aktorzy, jak Natalia Azahara, Guillermo Lasheras, Emilia Lazo i Eric Masip. "Przez moje okno: Rozdzieleni" wyreżyserował Marçal Forés na bazie scenariusza autorstwa Eduarda Soli. Druga część rozterek Aresa i Raquel zadebiutuje na Netfliksie już 23 czerwca, ale nie będzie to ostatni film z tej serii. Streamingowy gigant ogłosił także, że powstanie trzecia część tej historii

Chociaż największą popularnością w naszym kraju cieszą się produkcje polskojęzyczne i anglojęzyczne, to również te z Hiszpanii mają swoją rzeszę fanów. Przykładem może być serial "Szkoła dla elity", który doczekał się już sześciu sezonów, a już wkrótce pojawi się siódma seria. Co ciekawe, w aktualnej obsadzie serialu nie znajduje się już żaden z aktorów, który grał w pierwszej serii. Kto wie, a może seria "Przez moje okno" będzie równie popularna i także doczeka się tylu kontynuacji, ale z innymi głównymi bohaterami.

Więcej o: