Joanna Liszowska od lat sięga po peruki i doczepy? Tak wygląda w naturalnych włosach i bez makijażu

Gwiazdy regularnie korzystają z dobrodziejstw, jakimi są doczepy i peruki. Joanna Liszowska, choć również często eksperymentuje z fryzurą, chętnie prezentuje się bez stylizacji i makijażu. Jak wyglądają jej naturalne włosy?

Joanna Liszowska od lat występuje nie tylko na scenie muzycznej, lecz także na ekranach kin i w popularnych serialach. Na koncie ma role w "M jak miłość", a od lat jest jedną z gwiazd serialu "Przyjaciółki". Śpiewała też w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Często eksperymentuje z wizerunkiem, choć od lat pozostaje wierna długim kręconym włosom. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Liszowska zabawnie o medycynie estetycznej. Zażartowała z reporterem

Joanna Liszowska od lat nosi peruki i doczepy? Często zmienia fryzury

Znakiem rozpoznawczym Joanny Liszowskiej są gęste i długie blond loki. Lubi też eksperymentować z fryzurami. Fani nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że metamorfozy mogą być zasługą doczepów i peruk. Gwiazdy, również te polskie, korzystają z nich często. Przykładem może być Beata Kozidrak, która na scenie od lat występuje w peruce właśnie. Nie wszystkie znane osoby otwarcie się do tego przyznają. Powodem, dla którego sięgają po takie rozwiązania, jest chęć zagęszczenia naturalnych włosów, ale i napięty grafik.

- Niektóre aktorki czy piosenkarki mają po trzy-cztery wydarzenia dziennie w swoim grafiku. Na każde z nich chcą zmienić wizerunek, więc kupują perukę. Bo rano mają wywiad w telewizji, potem sesję zdjęciową, a wieczorem imprezę. Szkoda im czasu, żeby inaczej układać fryzurę, poza tym częste stylizacje niszczą włosy - zdradził w rozmowie z weekend.gazeta.pl Kajetan Góra. Fryzjer od lat zajmuje się stylizacjami gwiazd, w tym także Joanny Liszowskiej. Kilka lat temu wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie gwiazdy opatrzone hashtagiem #wig (peruka), potwierdzając tym samym domysły fanów.

 

Joanna Liszowska w naturalnych włosach. Fanów zachwyca "w każdym wydaniu"

Aktorka często na czerwonym dywanie czy w telewizji prezentuje się w zaskakujących fryzurach od burzy blond loków po wyprostowane pasma. Gwiazda eksperymentuje też z kolorem. Naturalne włosy Joanny Liszowskiej są kręcone, a na zdjęciach, które publikuje na Instagramie, często pozuje bez makijażu i wystylizowanej fryzury. Fani mogą zauważyć, że w rzeczywistości jej kręcone włosy są nieco krótsze i mniej gęste. Biorąc pod uwagę komentarze, jakie pojawiają się pod postami, Liszowska w oczach fanów świetnie prezentuje się w każdym wydaniu.

 
Mi się Pani podoba w każdym wydaniu. Pozdrawiam serdecznie.
Super bez makijażu!
To mój ulubiony look. Bez farby, naturalnie i kobieco.
Więcej o: