Narzeczony Roxie Węgiel chciał zostać aktorem? Zagrał w popularnej produkcji TVP

Kevin Mglej jest producentem muzycznym, ale w ostatnim czasie głośniej niż o jego zawodowych osiągnięciach, jest o związku z Roksaną Węgiel. Jak się okazuje, na koncie ma także przygodę z aktorstwem. Zagrał nawet w kilku popularnych serialach TVP.

Od kilku miesięcy związek Roksany Węgiel i starszego o 8 lat Kevina Mgleja jest jednym z najgorętszych tematów w mediach. Ostatnio fanów zelektryzowała wiadomość o zaręczynach pary. Czym na co dzień zajmuje się ukochany wokalistki?

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Miał być prawnikiem, został producentem muzycznym. Kevin Mglej prowadzi kilka biznesów

Kevin Mglej jest absolwentem prawa, które ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak obecnie prowadzi własną agencję reklamową, która zajmuje się głównie prowadzeniem mediów społecznościowych i organizowaniem kampanii na popularnych portalach. Okazuje się, że to zaledwie jedno z wielu jego zajęć i zainteresowań.

 

Ukochany Roksany Węgiel jest również producentem muzycznym i może poszczycić się współpracą z takimi gwiazdami jak Justyna Steczkowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Mglej pisze także własne utwory i śpiewa, występując pod pseudonimem Ratel. Jego najsłynniejszym singlem jest "Biała sukienka", a w teledysku wystąpiła nawet aktorka młodego pokolenia, Vanessa Aleksander.

Mglej chciał zostać aktorem? Narzeczonego Roxi Węgiel można było zobaczyć w kilku popularnych produkcjach

Okazuje się, że kilka lat temu Kevin Mglej chciał zaistnieć w zupełnie innej branży. Zanim zajął się muzyką na pełen etat, próbował swoich sił w aktorstwie. Zagrał nawet w kilku popularnych produkcjach Telewizji Polskiej, w tym w takich serialach jak "Ojciec Mateusz" czy "Ludzie i Bogowie". Jak podaje portal Pudelek, na swoim koncie ma również jedną z głównych ról w paradokumencie "Ukryta prawda".

Więcej o: