Zmiana cen kart Unlimited. Cinema City wprowadza nowe stawki i abonamenty

Sieć Cinema City ma w Polsce 35 kin i oferuje klientom usługę Unlimited. Posiadacz takiej karty po opłaceniu abonamentu może oglądać filmy w należących do formy salach kinowych bez limitu. Teraz sieć wprowadza trzy różne warianty abonamentów na karty Unlimited. Te różnią się cenami i listą placówek, w których karty w zależności od wybranej grupy obowiązują.

Karta Unlimited to faktycznie atrakcyjna oferta dla miłośników kinematografii. Dzięki stałemu abonamentowi można bez ograniczeń oglądać filmy w kinach należących do sieci, co oznacza, że cena karty najczęściej zwraca się użytkownikowi już po obejrzeniu dwóch różnych produkcji miesięcznie. Poza tym przewidziane są zniżki w barach i kawiarniach w Cinema City. Teraz sieć wprowadza zmiany w taryfikatorze.

Zobacz wideo Historia o tym, jak "Policjanci z Warszawy" stali się "Psami" [Musimy o tym pogadać]

Zmiany cen kart Unlimited. Cinema City wprowadza nowe podziały

Cinema City poinformowało klientów, że wprowadza nowe grupy abonamentowe Unlimited i nowe ceny karty Unlimited. Zmiany dla obecnych posiadaczy kart wchodzą w życie 13 lipca 2023 roku, a nowi klienci mogą korzystać już z nowej oferty. Co trzeba wiedzieć? Teraz będziemy mieć do wyboru trzy grupy abonamentowe. Każda z nich obejmuje inną grupę placówek i karta będzie obowiązywać tylko w kinach wliczonych w poczet wybranej grupy. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z karty Unlimited w kinie z innej grupy abonamentowej, trzeba będzie w większości przypadków uiścić dopłatę. Jak to dokładnie działa?

Sieć swoich 35 kin podzieliła na grupy ze względu na wysokość cen biletów. Pierwsza grupa abonamentowa obejmuje 19 kin i kosztuje 38 zł miesięcznie lub 456 zł rocznie. Druga grupa gwarantuje dostęp do 31 kin w Polsce i kosztuje 43 zł za miesiąc lub 516 za 12 miesięcy. Trzecia grupa obowiązuje we wszystkich placówkach sieci i jest najdroższa - tu opłata wynosi 49 zł miesięcznie lub 588 na rok.

Cena karty zależy od grupy abonamentowej, do której należymy, a ta z kolei jest wybierana na podstawie naszego głównego kina. Haczyk jest taki, że np. w Warszawie mamy kina z pierwszej i drugiej grupy. Tak wyglądają dokładnie podziały na grupy:

Mat.prom. Cinema CityMat.prom. Cinema City Cinema City / Nowe grupy abonamentowe

Grupa pierwsza to kina Cinema City w: Lublinie (Plaza i Felicity), Bielsko-Białej, Wałbrzychu, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Katowicach (Silesia i Punkt 44), Gliwicach, Bytomiu, Rybniku, Częstochowie (Wolność i Jurajska), Cieszynie, Bydgoszczy, Toruniu (Plaza i Czerwona Droga), Starogardzie i Elblągu. Grupa druga to te same kina plus placówki: Janki, Warszawa Bemowo, Warszawa Białołęka, Zielona Góra, Łódź Manufaktura, Kraków (Bonarka, Kazimierz, Zakopianka), Wrocław (Wroclavia, Korona), Poznań (Plaza i Kienpolis). Grupa trzecia dołącza jeszcze w zbiór dostępnych kin warszawskie kina w Arkadii, Sadybie, na Mokotowie i w Promenadzie.

Wybraną grupę abonamentową możemy zmienić w dowolnej chwili na infolinii Unlimited - wtedy też opłata wzrasta lub spada, w zależności od zmiany. Nie musimy też zmieniać grupy abonamentowej, aby móc obejrzeć filmy w kinach z innych grup. Tu będą jednak potrzebne dopłaty. Osoby z grupy pierwszej będą musiały dopłacić za bilety w kinie z grupy drugiej dwa złote, a za kino z grupy trzeciej już sześć złotych. Użytkownicy z grupy drugiej za seans w kinie z grupy trzeciej dopłacić będą musieli cztery złote. Jednocześnie obowiązują cały czas te same karty.

Więcej o: