Latami były na świeczniku, później niespodziewanie zniknęły z branży. Co dziś u nich słychać?

Mieli wszystko, by osiągnąć spektakularny sukces - talent, urodę i niesłabnące zainteresowanie mediów. Sława nie była jednak dla nich priorytetem. Będąc u szczytu kariery, postanowili usunąć się w cień, wybierając inną drogę. Oto gwiazdy, które niespodziewanie zniknęły z show-biznesu. Czym zajmują się dzisiaj?

Popularność ma swoje blaski i cienie. W rodzimym show-biznesie jest wiele przykładów gwiazd, które latami były na świeczniku, a później niespodziewanie słuch o nich zaginął. Niektórzy sami postanowili zniknąć z mediów, za innych zadecydował los. Oto aktorki, które będąc u szczytu kariery, wybrały drogę z daleka od blasku fleszy.

Zobacz wideo Wiemy gdzie Ewa Kasprzyk weźmie ślub i kto go udzieli. "Ksiądz jest afrykanistą"

Jako modelka podbijała świat. Rola w popularnym serialu przynosiła jej uznanie widzów

W latach 90. jej twarz znajdowała się na okładkach największych magazynów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Renata Gabryjelska, jako I wicemiss Polonia z 1993 roku, do dziś uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich modelek. Prawdziwą sławę zyskała, dołączając do obsady serialu "Złotopolscy". W 2003 roku zakończyła współpracę z produkcją, wyszła za mąż i rozpoczęła studia na kierunku reżyseria.

Renata GabryjelskaRenata Gabryjelska fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

W tym zawodzie odniosła spektakularny sukces w 2019 roku. Jej anglojęzyczny film fabularny "Safe Inside" otrzymał jedną z nagród podczas międzynarodowego festiwalu filmowego w San Diego. Obecnie Renata Gabryjelska skupia się na rozwoju pasji i angażuje się w liczne akcje charytatywne na rzecz bezdomnych zwierząt.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Po sukcesie na ekranie, usunęły się w cień. Dziś spełniają się w teatrze

Agnieszka Krukówna szturmem podbiła polską branżę filmową. W 1999 roku otrzymała Orła za tytułową rolę w dramacie "Farba" Michała Rosy, stając się nadzieją kina. Mimo sukcesów na ekranie, podobno nie radziła sobie z krytyką, więc na pewien czas wycofała się z życia publicznego, sporadycznie grając epizody. Powróciła dopiero w 2008 roku rolą w spektaklu Krystyny Jandy. Niedługo później ponownie zniknęła z branży, a powodem była depresja i uzależnienia. — Życie straciło dla mnie urok. Znalazłam się w pustce, którą zapragnęłam wypełnić czymkolwiek. I wtedy otarłam się o narkotyki — opowiadała. Obecnie aktorka skupia się na grze w teatrze.

Agnieszka Krukówna, Joanna Trzepiecińska na planie 'Rodziny Zastępczej'Agnieszka Krukówna, Joanna Trzepiecińska na planie 'Rodziny Zastępczej' Fot.Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl; Fot. Alina Gajdamowicz / Agencja Wyborcza.pl

Choć na swoim koncie miała wiele znakomitych ról, to dla wielu widzów wciąż pozostaje roztargnioną Alutką z "Rodziny Zastępczej". Joanna Trzepiecińska przez lata odnosiła sukcesy w branży filmowej, lecz w życiu prywatnym miała nieco mniej szczęścia. Po dwóch nieudanych związkach, z Krzysztofem Zaleskim i Jarosławem Żamojdą, związała się z Januszem Andermanem. Para doczekała się dwójki synów, lecz i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Dziś Trzepiecińska realizuje się w macierzyństwie i choć sporadycznie pojawia się na ekranie, to w wywiadach przekonuje, że jest spełniona zawodowo. Aktorka jest również aktywna w mediach społecznościowych i coraz chętniej udziela się w kwestiach politycznych.

Więcej o: