Tak wyglądałby Maciej Zakościelny w rudych włosach? "Polski Brad Pitt" zmieniłby się nie do poznania

Maciej Zakościelny na ekranach występuje już od ponad 20 lat. Dzięki rolom w komediach romantycznych zyskał miano "polskiego Brada Pitta". Aktor rzadko eksperymentuje z wizerunkiem, postanowiliśmy więc sprawdzić, jak wyglądałby w rudych włosach.

Maciej Zakościelny na ekranach debiutował w 2001 roku w serialu "Plebania" rolą Marka Bednarka. W późniejszych latach występował też w serialach "Sfora", "Na dobre i na złe" czy "Samo Życie". Studiował na Akademii Teatralnej w Warszawie. Na dekach teatru debiutował 2 2003 roku. Rok później dzięki roli podkomisarza Marka Brodeckiego w hicie TVN, serialu "Kryminalni", zyskał ogromną popularność i sympatię widzów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo PopKultura odc. 157

Maciej Zakościelny nazywany był "polskim Bradem Pittem". Co dziś porabia?

Fanki aktora najbardziej kojarzą go z ról w komediach romantycznych, "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie". To dzięki tym rolom zyskał tytuł "polskiego Brada Pitta". Od tamtej pory Zakościelny wystąpił w wielu kasowych produkcjach jak "Czas honoru", "Listy do M. 2", "Misz masz, czyli kogel-mogel 3" czy serialu "Diagnoza". Fani mogą go również usłyszeć w kilku rolach dubbingowych, m.in. w serii "Fantastyczne zwierzęta", w której gra Newta Skamandera. Choć Maciej Zakościelny rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, wybranymi szczegółami chętnie dzieli się z fanami za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Jak wyglądałby Maciej Zakościelny w rudych włosach? Zmieniłby się nie do poznania

Maciej Zakościelny od lat zdaje się w ogóle nie zmieniać. Choć jakiś czas temu na jego głowie i brodzie pojawiły się siwe włosy, aktor nie zdecydował się nigdy na eksperymentowanie z ich kolorem. Brązowe włosy wciąż pozostają jego znakiem rozpoznawczym. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co by było, gdyby Zakościelny postanowił zaszaleć z fryzurą.

Maciej Zakościelny w rudych włosachMaciej Zakościelny w rudych włosach Źródło: Instagram.com/maciej_zakoscielny / FaceApp

Kolor włosów czy cięcie potrafią niejednokrotnie diametralnie zmienić wizerunek. Nie zawsze metamorfoza może okazać się korzystna. Trzeba przyznać, że Maciej Zakościelny w ognistorudych włosach wyglądałby wyjątkowo charakterystycznie. Pasowałaby mu taka fryzura?

Więcej o: