Jackie Chan ma majątek wart miliony. Jego córka kilka lat temu przyznała, że "sypia pod mostem"

Jackie Chan dziś należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów kina akcji. Gwiazda nie ma łatwych relacji z córką, z którą nie utrzymuje kontaktów. Jakiś czas temu przyznała, że jest bezdomna.

Jackie Chan debiutował w Chinach, gdzie od najmłodszych lat trenował sztuki walki, taniec i przygotowywał się do zawodu aktora. W latach 80. zaczął rozwijać karierę w Hollywood. Wystąpił w ponad 150 produkcjach i dziś jest prawdziwą gwiazdą kina akcji. Prowadzi kilkanaście restauracji i firm, a jego majątek szacowany jest nawet na 400 milionów dolarów. Choć w świecie aktorskim odniósł ogromne sukcesy, w jego życiu prywatnym nie brakuje kłopotów. Aktor ma trudne relacje z synem. Jaycee kilka lat temu usłyszał, że nie ma co liczyć na majątek ojca. Aktor ma też córkę, która jest owocem krótkiego romansu z królową piękności.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Hity muzyczne, które mogły nie istnieć. Wśród nich "Billie Jean", "Nothing Else Matters", czy "Smells Like Teen Spirit" [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Jackie Chan nie utrzymuje kontaktu z córką. "Popełniłem błąd"

Pod koniec lat 90. Jackie Chan wdał się w romans z młodszą o 18 lat Elaine Ng Yi Lei, byłą Miss Azji. Królowa piękności zaszła w ciążę, a aktor wrócił do żony. 18 stycznia 1999 roku urodziła się Etta Ng Chok Lam. O romansie i nieślubnym dziecku aktora grzmiały media na całym świecie. Jackie Chan zorganizował nawet konferencję prasową, w której wyjaśnił całą sytuację. – Popełniłem błąd, który popełnia też wielu mężczyzn na świecie – stwierdził.

Córka Jackiego Chana jest bezdomna? Kilka lat temu przyznała, że "sypia pod mostem"

Jackie Chan nie ma dobrych relacji z córką. Nie utrzymuje z nią kontaktu, nie wspomniał o niej w żadnej z biografii. – Nie jestem zła na ojca, ale nigdy nie chciałam go widzieć – wyznała na łamach "Daily Express". Etta kilka lat temu przyznała, że jest lesbijką, oficjalnie przedstawiła też swoją partnerkę, pochodzącą z Kanady influencerkę Andi Autumn. W 2018 roku na kanale Andi na YouTube pojawiło się nagranie, w którym obie błagały fanów o pomoc. Film zniknął już z serwisu, podobnie jak profile influencerki w mediach społecznościowych. Jak relacjonował m.in. serwis mirror.co.uk, w nagraniu Etta przyznała, że są bezdomne i "w zasadzie sypiają pod mostem" w Toronto. Nagranie w hongkońskich mediach skomentowała matka Etty, która nie ukrywała, że nie akceptuje związku córki. – Jeśli nie mają pieniędzy, to powinny znaleźć pracę – stwierdziła w rozmowie, którą przytoczył portal Coconuts. Skrytykowała też to, że Etta wspomniała o biologicznym ojcu.

W październiku 2022 roku w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia kolejki do punktu wydającego darmowe jedzenie dla potrzebujących w Toronto. Jedną z osób czekających na pomoc miała być Etta. Jakiś czas później skomentowała konflikt z rodzicami, a przede wszystkim z matką. – Wolę być bezdomna i jeść czerstwy chleb niż wrócić do domu i pogodzić się z matkąskomentowała Etta Ng w rozmowie z portalem Oriental Daily. Temat szybko podchwyciły media i tabloidy, przypominając przy okazji nie tylko to, jak żyje syn Jackiego Chana, lecz także słowa aktora, w których opowiadał o wielkim bogactwie.

Zacząłem nosić przy sobie duże ilości gotówki przez cały czas. Po życiu w ubóstwie gotówka daje poczucie bezpieczeństwa

wspominał Chan w biografii, w której przyznał również, że lata temu w ciągu roku wydał 2 miliony dolarów na posiłki dla potrzebujących i "ekstrawaganckie prezenty".

Więcej o: