Michael J. Fox przewrócił się na scenie. Nagranie zaniepokoiło fanów. "Przykro patrzeć"

Michael J. Fox gościł niedawno na spotkaniu z fanami. W jego trakcie gwiazdor "Powrotu do przyszłości" przewrócił się na scenie. Zdarzenie zaniepokoiło fanów, którzy byli obecni podczas wydarzenia.

Podczas "Fan Expo" w Filadelfii odbyło się spotkanie z aktorami z "Powrotu do przyszłości". Na scenie oprócz Michaela J. Foxa pojawili się też Christopher Lloyd i Tom Wilson. Gwiazdy odpowiadały na pytania zgromadzonej na widowni publiczności. Przed wydarzeniem doszło jednak do zdarzenia, które zaniepokoiło fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "NIEUSTANNIE: historia Michaela J. Foksa" [ZWIASTUN]

Michael J. Fox przewrócił się na scenie podczas spotkania z fanami. "To twardziel"

Michael J. Fox gościł niedawno na spotkaniu z fanami. Podczas "Fan Expo" organizowanego w Filadelfii miał odpowiadać na pytania fanów "Powrotu do przyszłości". Gdy wchodził na scenę, przewrócił się i upadł prosto na przygotowaną przez organizatorów kanapę. Ci szybko rzucili się z pomocą, ale aktor dał do zrozumienia, że nic się nie stało.

 

Nagranie z całego zdarzenia szybko trafiło do sieci. Fragment znalazł się m.in. na YouTube.

Przykro patrzeć, jak czyjeś ciało obraca się przeciwko sobie w tak młodym wieku.
To wymaga ogromnej odwagi, nadal pojawiać się na scenie wiedząc, że twoje ciało już siebie nie kontroluje. Mam wyłącznie szacunek dla MJ Foxa.
Dobrze, że nic mu nie jest. To twardziel.

– pisali fani w komentarzach pod nagraniem. Niektórzy obecni podczas spotkania przyznawali, że z widowni sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco, choć ostatecznie zakończyła się szczęśliwie.

Diagnozę usłyszał, gdy miał 29 lat. Dziś otwarcie mówi o chorobie Parkinsona

Michael J. Fox diagnozę usłyszał w 1991 roku w wieku 29 lat. Od tamtej pory nie tylko otwarcie mówi o chorobie Parkinsona, lecz także aktywnie działa na rzecz innych chorych. Założył fundację, która ma na celu poszukiwanie skutecznego leku na Parkinsona. W 2023 roku na platformie Apple TV ukazał się film dokumentalny "Nieustannie: Historia Michaela J. Foksa", w którym aktor szczerze opowiedział o swoim życiu z chorobą i o drodze, jaką przebył do dziś. Przyznał m.in., że ignorował pierwsze objawy i długo ukrywał swój stan nie tylko przed bliskimi, lecz także kolegami z branży.

Więcej o: