Co robi Tom Cruise, gdy na planie złamie kostkę? Jak to co, biegnie! Biega tak od 1981 roku

Często się zdarza, że aktorzy chcą sami zmierzyć się ze scenami kaskaderskimi, ale drugiej takiej osoby w Hollywood jak Tom Cruise nie znajdziecie. Niestraszne mu prędkości, wysokości, a także... złamania. O tym oprócz premier opowiadamy w nowej "POPkulturze".

Najnowszy odcinek zobaczysz tutaj:

Zobacz wideo

Jakie nowości w tym tygodniu? Więcej o premierach w streamingu

Franek Czułkowski aka Czuły (w tej roli Borys Szyc) to nieodpowiedzialny imprezowicz, seryjny uwodziciel i jednocześnie przyjaciel wszystkich i ojciec 11-letniej córki. Serial SkyShowtime "Warszawianka" wyreżyserowany został przez Jacka Borcucha na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka. Autorem zdjęć jest Piotr Uznański. W obsadzie są też: Krystyna Janda, Jerzy Skolimowski, Ilona Ostrowska, Piotr Polak, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Zofia Wichłacz, Paulina Gałązka, Jan Peszek, Maja Pankiewicz, Marianna Zydek, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Tomasz Włosok, Marcin Januszkiewicz i Milena Goździela.

"Spodziewaj się niespodziewanego" - tak twórcy zapowiadają powrót "Czarnego lustra". Twórcą serialu i autorem scenariusza każdego z pięciu nowych odcinków jest Charlie Brooker. W pierwszym z nich samą siebie gra Salma Hayek. Opis fabuły to: Zwyczajna kobieta z zaskoczeniem odkrywa, że globalna platforma streamingowa nadaje prestiżowy serial, który stanowi adaptację jej życia, a w nią samą wciela się hollywoodzka gwiazda Salma Hayek.

W głównej roli w serialu "Sortownia" występuje natomiast Andrzej Chyra. Na ekranie partnerują mu: Olga Goldys, Jaśmina Polak, Natalia Jędruś. W serialu wystąpili także Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Marcin Czarnik i Mariusz Bonaszewski. Reżyserką serialu jest Anna Kazejak. Powstało osiem odcinków.

Jakie postaci z uniwersum Marvela oprócz Nicka Fury'ego zobaczymy w serialu "Tajna misja"? Na pewno Everetta Rossa, Marię Hill i zaprzyjaźnionego Skrulla Talosa. Gdzieś widziałyśmy opinię, że ta produkcja jest dla Marvela tym, czym "Andor" dla "Gwiezdnych wojen". A to naszym zdaniem dobry znak.

A co na dużym ekranie?

Opisać "Flash" jednym zdaniem? Nie da się tego zrobić, niech więc wystarczy zarys początku fabuły. "W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City". Podobno całkiem przyjemna rozrywka.

W "Między nami żywiołami" para przeciwnych sobie żywiołów - przebojowa Ember i luzak Wade - wspólnie muszą uratować miasto przed zagładą. Premiera animacji odbyła się poza konkursem podczas festiwalu filmowego w Cannes. Reżyser Peter Sohn pracował wcześniej przy takich tytułach jak "Ratatuj" czy "Iniemamocni". W odcinku pojawia się także segment sponsorowany z recenzją filmu "Asteroid City" dystrybutora UIP. 

Więcej o: