Aaron Taylor-Johnson w "Kraven The Hunter". Trailer brutalny i budzący sporo wątpliwości

k Oto Aaron Taylor-Johnson w "Kraven The Hunter". Trailer filmu o przeciwniku Spider-Mana zapowiada jego październikową premierę. Zwiastun zapowiada krwawą jatkę i jest przeznaczony tylko dla dorosłych. Można się też jednak uśmiechnąć, choć chyba nie taki był zamiar twórców.

Postać stworzona przez Stana Lee oraz Steve'a Ditkę zadebiutowała w komiksie w latach 60. Kraven The Hunter to postać, która poluje na Spider-Mana, aby udowodnić wszystkim, że nie ma lepszego myśliwego od niego. Już w zwiastunie filmu można zobaczyć, w jaki sposób "powstał" ten złoczyńca. Okazuje się, że ma w sobie krew lwa.

"Kraven The Hunter". Trailer jesiennej premiery

Zobacz wideo "Kraven the Hunter" [ZWIASTUN]

W zwiastunie jest wiele bardzo krwawych, brutalnych scen. Niezamierzonym elementem komicznym może być akcent Russella Crowe'a, który wcielił się w ojca tytułowej postaci. Australijski aktor zasłynął już zmaganiami z brytyjskim akcentem na planie "Robin Hooda", a ostatnio w horrorze "Egzorcysta papieża" z włoskim. Tutaj prawdopodobnie miał być rosyjski, ponieważ Kraven The Hunter jest dzieckiem rosyjskich imigrantów - jego prawdziwe imię to Siergiej.

To już kolejne podejście Sony do filmu wyciągającego na pierwszy plan złoczyńcę znanego z komiksów. "Venom" z Tomem Hardym czy "Morbius" z Jaredem Leto zostały niemal zrównane z ziemią przez recenzentów kinowych, ale niektórzy widzowie byli o wiele łaskawsi. Stąd kolejne próby filmowców. Po obejrzeniu zwiastuna mam poważne wątpliwości, czy uda się przełamać złą passę w prasie.

Aaron Taylor-Johnson teraz jako złoczyńca Marvela, kiedyś jako 007?

Zdjęcia do filmu były kręcone w Londynie (Anglia), Cardiff (Walia) oraz nad jeziorem Mývatn (Islandia). Główną rolę w filmie "Kraven The Hunter" gra Aaron Taylor-Johnson, brytyjski aktor, którego fani ekranizacji komiksów mogą kojarzyć z "Avengers: Czas Ultrona". Ma na koncie Złoty Glob za drugoplanową rolę w thrillerze "Zwierzętach nocy" (i nominację do BAFTA za ten film). Kilka lat wcześniej był nominowany do nagrody BAFTA dla wschodzącej gwiazdy. Mówi się też, że jest poważnym kandydatem do roli następnego Bonda.

W czerwcu aktor 2009 związał się ze starszą o 23 lata reżyserką Samanthą Louise Taylor-Wood, z którą trzy lata później wzięli ślub. Mają dwie córki: urodzoną w 2010 roku Wyldę Rae i dwa lata młodszą Romy Hero.

Więcej o: